Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel tudnám enyhíteni a...

Mivel tudnám enyhíteni a menstruációs görcsöket, ha semmilyen gyógyszer nem használ?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beülsz egy kád melegvízbe, vagy felmelegített törölközőt teszel a hasadra. Nekem ezek a módszerek beváltak. Iszonyú görcseim szoktak lenne, viszont érdekes, hogy csak minden második hónapban...
2010. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért csak minden második hónapban, mert csak az egyik petefészkeddel van a gond, mikor a másik termel, azzal nincs gond. Tehát kéthavonta.
2010. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet! A Visegrádi a legjobb, mert tele van magnéziummal, én mindig azt iszok azokon a napokon, és bevált.
2010. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát nekem is erős görcseim szoktak lenni, de teljesen reménytelen, hogy a kád melegvíz, vagy az ásványvíz segítsen rajta, kb. mint a sza-rnak a pofon :D:D


nkem egy dolog jött be: nem megvárni amíg kialakul a görcs, azonnal bevenni a gyógyszert, amint kezdődik. paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót szedek, ha kell, többet is, mert a görcs mindennél rosszabb, és teljesen ellehetetlenít.

2010. ápr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Masszázzsal. A masszázsnak görcsoldó, fájdalomcsillapító, relaxáló hatása is van. Keress meg privátban.


Gyógymasszőr

2010. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én is kb egy évig így voltam, felkelni sem tudtam úgy fájt a hasam. Próbáltam többféle gyógyszert, meg alternatív gyógymódokat is, de semmi nem használt.

Aztán elmentem nőgyógyászhoz, és írt fel alacsony hormontartalmú fog. gátlót. Azóta nincs semmi probléma.

Nem tudom, hogy te szedsz-e már, de ha nem, szerintem érdemes lenne elmenned orvoshoz. (:

2010. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen én is azt a megoldást látom, hogy elmegyek dokihoz és iratok fel fog.gátlót. Amit felírnak az mind csökkenti vagy megszünteti a görcsöket?
2010. ápr. 7. 19:14
 8/8 anonim válasza:
nekem jobb lett tőle. bár még így is fáj egy pici, de azok után, hogy régen felkelni sem tudtam, meg állandóan hánytam, ez már igazán kibírható.
2010. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!