Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy növekedjen...

Mit csináljak hogy növekedjen a mellem mérete?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok nagyon kicsik a melleim , szinte nincsenek , ez nagyon zavaró , mert mindenki piszkál!!!

Nem merek kipróbálni tablettát krémeket semmit de mégis azt szeretném hogy már végre megnőjenek!!! Nem tud valaki egy olyan mellnövelő módszert ami nekem beválna?????

KÖSZI DORCI


2011. jún. 1. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan. De a tied még nőhet. Ha nem, az sem baj. Így is tetszeni fogsz a fiúknak.
2011. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fel lehetne végre fogni, hogy nincs SEMMILYEN módszer, ami megnöveli a melleket (plasztikán kívül). Még akkor sem, ha minden cseszett héten felteszitek ezt a kérdést legalább ötször.
2011. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt miért nem kérdezi meg senki, hogy hogyan lehetne okosabb?


Por, krém, csodaszer, ráolvasás pedig nincs. Tornagyakorlatok sincsenek.


14 évesen még bőven van időd, hogy elkezdjenek fejlődni. Ha meg nem nőnek nagyra, akkor lesz, akinek ez tetszik. Ha a családban a nőknek nem volt nagy mellük (és apai ágon sem a dús kebel a gyakori), akkor te se várj C-D-E stb. méretet. Cserébe tovább a helyén marad, ami majd 30 körül már komoly szempont lesz!

2011. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

14 évesen még elég kicsi vagy, a cicid még simán fog nőni, de ez nem az egyik napról a másikra fog menni.

Ezen még nemkell felhúznod magad. Idő kell a testednek.

2011. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szöges-szaros léccel kell verni a melleidet, attól gyönyörűen feldagad majd!
2011. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsik sőt mondhatnám hogy nincs melltartó nem kell, pedig már 23 vagyok. Gyűlölök így élni, átérzem a problémád, mert engem is úgy kezelnek mint vmi leprást...
2011. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj azokkal, akik piszkálnak. A mell méretéről senki nem tehet, nem lehet befolyásolni. Egyébként is bőven van még ideje a mellednek nőni.
2011. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat nekem is alig van valami, ha nem veszek fel melltartót nem is nagyon látszana.

Én se szeretem , én 21 vagyok.

De majd ha 40 leszünk akkor még nem fog lógni, na meg ha szülünk valamikor majd nő:)

2011. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagy mellel sem jó, húzza az ember hátás, kevesebb kényelmes ruhát lehet felvenni, ilyenek.
2011. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyobbítós melltartó, vagy/és külső, melltartóba tehető vagy felragasztható szilikonpárna.
2011. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!