Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy, , kigyógyu...

Honnan tudom, hogy, , kigyógyultam, , a hüvelygomba fertőzésemből?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne szóljátok le a kérdésemet, nem vagyok bugyuta, csak nem tudtam jobban röviden megfogalmazni. Szóval visszatérő hüvelygombám volt, Gynoxin hüvelykapszulát használtam (1kapszulásat), majd Vitagyn C hüvelykrémet 6 napig. Ezzel egyidőben a párom 5 napig kezelte magát a visszafertőződés elkerülése érdekében Lomexin krémmel. A kérdésem az lenne, hogy honnan tudom, elég votl-e a kezelés? Nem érzek viszketést, nincs folyásom, páromnak nem is voltak látható, érehető jelei. Megnyugodhatok és már végre élhetünk nyugodt nemi életet? Kikezeltnek mondhatom magam? Honnan lehet ezt biztosra tudni?

Elnézést a sok kérdésért, de már nagyon elegem van a fertőzésből és szeretnék biztosra menni.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. jún. 5. 17:48
 1/2 anonim válasza:
szia! nekem is ez a fránya gombás fertőzés keseríti meg a napjaimat. Én is kaptam gyógyszereket, vitagyn c-t stb. és nekem azt mondta a dokim, ha vége a kezelésnek, akkor újabb mintát vesz!
2011. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! =)

Nekem nem mondta, hogy menjek vissza, ezért gondoltam megkérdem másnak hogyan történt ez.

Kezelés befejeztével már voltam többször is együtt a párommal és vééégre nem fájt és úgy veszem észre a folyásom is elmúlt! :) Úgyhogy most mindkét fél részéről nagy az öröm =)

Remélem nem is lesz több ,,élményem,, a gombával!

Kívánok Neked is hasonlókat!

2011. jún. 7. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!