Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek nőgyógyászhoz, vagy...

Elmenjek nőgyógyászhoz, vagy ne? (lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 14 évesen jött meg legelőször. mindig össze vissza jött meg, volt mikor 1 hónapban kétszer, sőt, volt, mikor 3 havonta. időtartama is változó, van hogy 2nap, 10nap, 6nap.... nagyon erős görcseim vannak, alig tudok kikelni az ágyból. anyukám szerint nem kell elmennem, mert neki is ez volt, és szülés után állt be normálisan. mit tegyek?? (még szűz vagyok)
2011. jún. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj csak el orvoshoz.
2011. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el!Az,hogy anyukádnak is ilyen volt az nem jelenti azt,hogy a te szervezeted is ugyanaz mint az övé.Az a biztos,ha elmész az orvoshoz,és majd ő elmondja mi van.
2011. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, irány a nőgyógyász.
2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el, mert ez így nem állapot. Én is így voltam (van barátnőm is aki szintén). Nekünk nagyon alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót írt fel, mert az beállítja a ciklust és a vérzés mennyisége is kevesebb lesz. Egyébként egészen biztos hogy van más megoldás is, de ahhoz el kell menni az orvoshoz.
2011. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz.
2011. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal csak jót csinálsz magadnak, ha elmész orvoshoz!
2011. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!