Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 éves lány vagyok. Ma...

23 éves lány vagyok. Ma fedeztem fel a nemi szervem és a végbélnyílásom között egy "kinövés" jellegű dudort, ami eddig nem volt ott. Vajon mi ez?

Figyelt kérdés
Annyi tünetem van, hogy nagyon viszketek. Antibiotikum szedés alatt jött elő, ez nem tudom mennyire lényeges! Mi lehet ez? Nőgyógyászhoz forduljak vele vagy milyen orvossal nézessem meg?
2009. márc. 19. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
szóval neked gombás fertőzésed van!!!!antibiotikum -nak rossz mellékhatása hogy az egészséges jó bacikat megöli a hüvelyből és ebből lesz a gomba!!!!tudom nem arra szedted az antibiotukumot én pl. torokfájásra szedtem!mindig egyfajtátol lett gombám.
2009. márc. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet külső aranyér?

De mondjuk lehet gomba vagy bakteriális fertőzés is, de attól dudor... hát... a viszketésre még talán magyarázat lehet...

Nőgyógyászhoz kell fordulni vele, vagy esetleg előtte háziorvos, vele csak megbeszéled és ő elmondja hogy kihez menj.

2009. márc. 20. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez lehet fekély, kelés, vagy pattanás is.
2009. márc. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kijött az aranyered. Esetleg az antibiotikumtól hasmenésed volt, és az "segítette elő".
2009. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Pár napja már vérzett is, de nem volt vészes. Tippem szerint is aranyér...
2009. márc. 22. 17:39
 6/6 anonim válasza:
Ha gombasodsz az antibiotikumtol, hasznalj kozben intimzuhanyt
2009. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!