Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 175 cm-vagyok, és 14 éves...

175 cm-vagyok, és 14 éves lány. Szégyellem a magasságom, mert kitűnök a többiek közül. Normális ez a testmagasság?

Figyelt kérdés
Mit tegyek vagy csináljak, hogy ne érezzem magam kényelmetlen helyzetben, ha van vmilyen program, és nem vagyunk még öten sem, és én vagyok a legmagasabb?
2009. márc. 22. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
175 centivel marhamagas vagy xD
2009. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem is vagy magas. én 160 vagyok (14) és rendszeresen letörpéznek.
2009. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Haverkodj kosaras fiúkkal vagy lányokkal:) Most komolyan ez a gond? Örülj neki, hogy szépszál leány vagy. Amúgy ez a magasság az alsó határ a modelleknél, talán nem véletlenül. Én pl alacsony vagyok és fiú, ráadásul a magas vékony nőket szeretem. Gondolhatod milyen jó alaphelyzet:) Hidd el, szívesebben lógnék ki a sorból felfelé fiú létemre. Mégsem tartom komoly problémának a dolgot. Amíg egészséges vagy, van két ép kezed, lábad, ne foglalkozz ilyesmivel. Főként, mert ez egy pozitív tulajdonság. Amúgy tényleg lemehetnél kosarazni valami klubba, ott törpének érezhetnéd magad:)
2009. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
ne haragudj, de azt kell mondanom h te hülye vagy :| basszus 181 centi vagyok és 18. ja és LÁNY. szerinted? nekem nem rossz? 175...úristen -.-
2009. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

figyelj csajszi részben előny is. (:

pl nem fognak számon kérni a boltban h kinek kell az az üveg sör mert idősebbnek gondolnak. ^^

szóval jó dolog ebből a szempontból. és nelegyen emiatt kisebbségi érzeted.

2009. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok nem magas ? ..akkor jó.

Köszönöm a válaszokat !! :)

2009. márc. 22. 14:44
 7/18 anonim válasza:
én 176cm vagyok s hidd el egyáltalán nem zavar mondjuk idegesitő mivel ekkora magassághoz nehéz cipöt találni de másrészt nincs gondom!jaa és 16\L
2009. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó a magasságod.Ennek még pár év múlva örülni is fogsz.Sokkal dekoratívabb egy magasabb lány.
2009. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

16/L..és magasabb sarkú cipőt is felveszel ?

és az utóbbi válaszadónak is köszi..:]

2009. márc. 22. 18:42
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdés a magassarkú cipő? Ne hülkyéskedj már, nyilván hordj olyat, amikor csak lehet.
2009. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!