Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben az esetben mit csináljak...

Ebben az esetben mit csináljak? Normális? (fogamzásgátló)

Figyelt kérdés

4. hónapja szedem a dienille fogamzásgátlót.

Eddig nem volt vele probléma,nem görcsölt a hasam. Most pár hete sokat görcsölök,egy-két napja néha napközben barnás folyásom van. Lenne még 3 szem gyógyszerem csak péntek körül kéne megjönnie,de most megint mintha megjött volna,mert most rendesen véres volt a tisztasági betét.

Semmi hasznosat nem találtam a tájékoztatóba,mit csináljak? Normális?

A barátommal csináltuk már óvszer nélkül,de soha nem élvezett belém,mindig rendesen figyeltem arra hogy a gyógyszer ne maradjon ki és az előírtaknak megfelelően szedjem.


16/L


2011. jún. 21. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy miért nem beléd, mikor pont azért szedik az emberek a gyógyszert. Szóval elég tájékozatlan vagy.

Az első időkben lehet pecsételő vérzés. Ami később elmúlik. Nekem is volt ilyen pár év szedés után. Menj vissza a dokihoz és ő megmondja mi legyen. Nekem azt mondta nem lényeges, el is múlt. De nem tudhatjuk veled mi van.

2011. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát azért négy hónap után nem kellene pecsételni. Menj vissza az orvosodhoz. Bár szerintem 16 évesen tablettát sem kellene szedned.
2011. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4. hónap körül ez már valami gázt jelent, lehet nem jó neked ez a tabletta. Menj vissza dokihoz.
2011. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!