Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden nap megmossátok a...

Minden nap megmossátok a puncitokat intim mosakodóval? És milyet használtok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 08:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én meg a találd meg a megfelelőt válaszos vagyok.


Kedves Utolsó!


Talán elsőként írtam le, hogy NEM szabad használni. NEM szabad bedőlni a reklámoknak. De saját tapasztalatból mondom, hogy amíg a saját bőrén nem tapasztalja, amíg saját tapasztalat alapján el nem hiszi az ember, addig mondhatsz neki akármit. Ezek a szerek a tisztaság érzését nyújtják, hamis érzetet biztosítanak a használójának. Plusz a reklámokból is az jön le, hogy egy fertő vagy ha nem használod. Szóval hiába jártatjuk a szánkat. Ezért írtam, hogy ha már úgyis ezek mellett dönt, akkor ne a reklám alapján döntsön és ne a barátnője tapasztalatai alapján.

Úgy ahogy a kérdező leírta, az ember lánya fogja magát elmegy a magán nődokihoz majdnem egy fizetést otthagy és ajánlja neki ezeket a szereket. És tudod/tudjátok miért? Mert ők is tudják, hogy azért a nem kis összegért amit te kifizetsz ez akarod hallani. És ugye itt jön megint képbe a reklám.


De még egyszer mondom azaz írom. Senki nem fog hinni a másiknak, amíg saját tapasztalatai alapján rá nem jön mekkora hülyeséget csinál.

2011. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden ami illatosított, szintetikus anyagot tartalmaz, mesterséges parfümöket, az árt, legyen az intim lemosó, törlőkendő, tisztasági, egyészségügyi betét, wc papír, vagy babaszappan. Mert hogy az is szintetikus, csak talán nem illatosított, de van benne SLS, ami nagyon ártalmas, csak nagy üzlet, mert attól habzik. Csak megsúgom, hogy a kocsimosó szerekbe is ezt teszik...

Ne használd ezeket, csak ártasz vele. Ezt most vagy elhiszed, vagy nem.

Amit viszont szívből ajánlok, az a Sövénykúti kecsketejes szappan. Ebben nincs szintetikus anyag, SLS (ami a mű habzásért felelős), parfüm, csak természetes anyag. A kecsketej az támogatja a bőr egészséges flórájának fenntartását. Ezt használhatod, akár egész testre is. Én csak ezt használom zuhanyzás közben. Nem csak az ekcémám múlt el tőle, de már nem szenvedek hüvelyi irritációtól sem. Biobolban kaphatod, neted is megrendelheted.

2011. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:54 vagyok még mindíg (bár több ellenző válaszom is volt)


Abba azért gondoljatok bele, hogy anyáink illetve nagyanyáink korában nem voltak ilyen szerek. Ha valóban annyira hatásosak, akkor ők milyen koszosak lehettek ott lent, ha valóban csak ezzel lehet megelőzni a viszketést, akkor ők folyton viszketek, folyamatosan vakaróztak. De nem így volt. Ők is tiszták voltak, és szerintem nem is volt ennyi viszketéses gombás panasz (bár erre majd jönnek azok a hozzászólások, hogy anno nem is foglalkoztak vele, viszkettek hát viszkettek, de nem panaszkodtak)

2011. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Rengetegszer volt visszatérő gombásodásom és hüvelygyulladásom.. (elsősorban a gócos mandulámtól, mint kiderült annak kivétele után) az én nődokim ezek szerint tényleg annyira korrekt, mint amennyire én gondolom, mert nekem már kezdetektől mondta, hogy dobjam ki a puncimosót, a tisztasági betétet, és minden ilyen illatosított (meg nem illatosított) felesleges vackot.

Most jelenleg ott tartok, hogy az intim mosakodó és kendő is csak áll a fürdőben, nagyon-nagyon egyedi alkalmakkor használtam csak egy ideje, de azután is bő vízzel leöblítettem magam.. heti 1-2 alkalommal vagy még ritkábban öblítek patikában kapható tejsavval, és a tisztasági betétet is szinte teljesen elhagytam.. mindezek hatalmas változások nálam, mert megrögzött használói voltam, gondolván - tévesen -, hogy ettől leszek majd még tisztább és jobb...

Ezzel szemben most úgy gondolom, sokkal jobban érzem magam, és egyáltalán nem érzem magam attól koszosnak vagy kevésbé tisztának, hogy a hajlatokban ugyan tusfürdőzök én is, de az intim területen csak meleg vízzel mosakszok..

2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%

Ki volt az a nemnomális aki kitalálta hogy belülről kell mosakodni?

Minek?Ami nem odavaló,az pici fehérfolyással kijön.

tiszta pasit kell magadbaengedni,és kész


sosem mostam magam belülről,sosem volt bajom még

2011. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nekem azért, mert mondta a doki, hogy visszaálljon az egyensúlyom.. (ezt több doki is javasolta, idővel elhagyható teljesen) mmint a belülről mosakodásra értem, ami az én esetemben az öblítés alkalmanként.. tusfürdőt egyedül a combhajlatom lát..


De akkor azon még inkább ki fogsz akadni - utolsó válaszoló :) -, hogy van egy barátnőm, aki az intim mosakodóval mosakszik belül is, gondolván, hogy ha az ujjával a puncimosót belekeni, azzal jobban tisztítja... :S és hiába mondom neki, hogy mekkora hülyeséget csinál.....

2011. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem minden nap, de én is használok intim mosakodót, én az Avonosat. Előtte én is csak sima szappant használtam, de nekem az nagyon szárította.
2011. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!