Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már volt/van endometrió...

Akinek már volt/van endometriózisa, milyen tünetei voltak/vannak?

Figyelt kérdés

Aki már tapasztalt, érintett a témában, az írja meg legyen szives, hogy ő milyen tüneteket észlelt magán, s az orvos miből állapította meg, hogy endometriózisa van.

Ill. milyen vizsgálatra küldték. A vérkép kimutat ilyesmit?


2011. jún. 24. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nekem műtétkor derült ki, aztán kivették az egyik petefészkemet.
2011. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezzel nem megyek semmire. Részletekre vagyok kíváncsi! A kérdésemre adott válasz pontos válasz érdekel!
2011. jún. 24. 20:11
 3/24 anonim ***** válasza:
pf, bocs hogy válaszoltam. nem jött meg hónapokig, elmentem orvoshoz, mondtaa hogy nagy cisztám van, ultrahangok, vérkép, de nem volt biztos az endometriózisban. műtétkor lett az. ki kellett venni.
2011. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
ja, és sokszor szúró fájdalmam volt, és szédültem is.
2011. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi, így már más.


Azért más érintettek válaszára is várok még.

2011. jún. 24. 20:39
 6/24 A kérdező kommentje:

A vérképed mit mutatott?

És a szúró fájdalmat hol érezted?


Mennyi időbe telt, míg a-tól z-ig túl lettél rajta?

2011. jún. 24. 20:40
 7/24 anonim ***** válasza:
tavaly volt a műtét, 1 éve, ezért nem emlékszem mindenre pontosan. azóta hormonkúrát kaptam. ha fontos, kereshetek Neked vérképet. miért kérdezed egyébként? ugye nem magadat akarod diagnosztizálni? ha esetleg komolyabb aggályaid vannak, orvostudakozo.hu, itt tudsz kérdezni Dr Hamvas Ferenctől. hamar válaszol.
2011. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
a szúró fájdalmat inkább középen, mint jobb vagy bal oldalon éreztem.
2011. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nagyon erősen erre gyanítok nálam, kb. egy éve kínlódok...

De járok orvoshoz, csak éppen ****t se csinál, és rohadt sok időbe telik, mire időpontokat kapok, plusz még a spec. vérvétel-re is kitalálták itt, hogy időpont kell, ráadásul a marhák kizárólag csak keddi napon csinálják azt - na most foglalj le időpontot pont egy keddi napra időben úgy min. egy hónappal előre (mert korlátozva van, mennyit csinálnak meg egy alkalommal) úgy, hogy késve jön meg, nem tudhatod, éppen mikor, és két különböző vérkép kell menses naphoz kötve... Szóval ez így egy nagy rakás ***. Szóval van orvos, csak előbbre nem jutok. A neten meg úgysem mondanának erre semmit, ha még vérképem sincs meg stb.

Ezért érdekel engem, hogy aki már átesett ezen, mi hogy volt!

2011. jún. 24. 20:49
 10/24 anonim ***** válasza:
sajnos akkor sem fog tudni senki sem diagnosztizálni, pont ez a részleg az ami ezer féle gond lehet. énis ismerem a helyzetedet, sztk-ban kezdtem 16 évesen tele cisztákkal, majd 18 évesen volt az endometriozisom, és fél év volt mire kiderült.. mire kiderült már oda jutottunk hogy 19 évesen kellett kiszedni a fél petefészkemet.. azóta magánorvoshoz járok, igaz kifizetjük rá a gatyánkat, de megéri, mert nagyon alapos, és odafigyel. mellesleg sztk-ban mindig más doki fogadott, egy helyen rendeltek vagy 5-en,igy marhára nem voltak összeszedettek.
2011. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!