Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek már volt/van endometrió...

Akinek már volt/van endometriózisa, milyen tünetei voltak/vannak?

Figyelt kérdés

Aki már tapasztalt, érintett a témában, az írja meg legyen szives, hogy ő milyen tüneteket észlelt magán, s az orvos miből állapította meg, hogy endometriózisa van.

Ill. milyen vizsgálatra küldték. A vérkép kimutat ilyesmit?


2011. jún. 24. 20:04
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Az elsőnek:

A szédülés nekem is megvan, csak kifelejtettem, plusz néha enyhe hányinger, hamar teltségérzet stb.


A 23:33-asnak:

Köszönöm a válaszodat. Valahogy nagyon magamra ismretem benne :S. Most már még erősebb a gyanúm, hogy nekem is ez van. Nyákos széklet, egyéb hasi gondok, végbéltáji nyomásérzet, sötétebb, darabos menses + amiket már leírtam, és két éve iszonyatosan fáj és folyamatosan a csípőm, amiről készült MR, negatív lett, rengeteg injekciót, kezelést kaptam rá, de semmi nem használt...

2011. jún. 24. 23:41
 22/24 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez okozhat bőrproblémákat?? Rettentően hámlik ugyanis az egész arcom, pedig zsíros és pattanásos is, plusz nagy mértékben hullik a hajam, és egyikkel se tudok mit kezdeni.
2011. jún. 24. 23:52
 23/24 anonim ***** válasza:
Örülök, ha valamit is segíthettem :) A bőrhámlás nem jellemző tünete ennek a betegségnek, de - mivel ez esetbe egy krónikus gyulladásos folyamatról is szó van - a hajhullás lehet velejáró tünet :(
2011. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is gyakran fáj a hasam olyankor is, amikor nincs meg. Viszont tisztára úgy fáj, mint menstruációkor. Plusz nekem is szinte minden nap szúr a bal petefészkem, pedig nincs cisztám. Meg rettentően fel vagyok puffadva, és nekem is néha olyan, mint kést döfködnének a méhembe, ilyenkor mozdulni se tudok.

Majd augusztusban megyek dokihoz, addig meg reménykedek, hogy nincs endometriózisom.

2011. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!