Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért kell undokoskodni ha,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell undokoskodni ha, valaki kérdezz valamit a fogamzásgátlással kapcsolatban!? Én ezt nem értem.

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy mostanság a kommentárok eléggé agresszívak, pedig a kérdező éppen kíváncsi vagy segítséget kér, nem azt hogy jól leb*asszák és osztják neki az észt, megvan maga baja szegénynek. oké mindenkinek megvan a maga véleménye tudom.. tudom de az 1 dolog (a te gondolatod nem az első most) hanem hogy segítséget tudjál nyújtani annak a szerencsétlennek aki, kérdezz!!!!! Ha meg annyira felk*r a kérdés akkor, nem kell válaszolni rá. lesz olyan értelmes, normális ember aki válaszol helyetted. Mintha annyira egyértelmű lenne az pl -szegény még nem váltotta ki azt a nyamvadt tabit de, viszont érdeklődne felőle.

- vagy nincs tisztába egyes dolgokkal mert, nem olyan jó arcok a szülei és nem világosítják fel.

miért baj ez??? legalább rákérdezz és tudja nem lesz belőle probléma. Sajnos eléggé sok ember van, aki osztja az észt és ha neki van, ilyen problémája hogy, feltesz egy kérdést és leugatják a fejét hogy, mennyire segg hülye akkor meg fel van háborodva.... "mi az hogy, velem igy beszélsz"!!! Szóval kérek mindenkit segítsen a másiknak és lehetőleg ne ugassa már le ha 1x segítséget kér. Köszönöm people!!!


2008. dec. 13. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
azert, mert minden nap felteszik uazt a kerdest, szoval csak be kellene irni a keresobe a tabletta nevet es kiadna legalabb 10 uolyan kerdest. Szoval ha valami uj van, akkor mindig valaszolunk ra, de ha olyat tesznek fel ami mar volt, sot ami rajta is van azon a k..va tajekoztaton, akkor ertelmetlen uazt leirni megint. Akarmit dumalsz, en szemely szerint sosem fogok egyeterteni azzal, ha egy 14-15 eves szexelni akar, most johetsz azzal, hogy szerelmes, meg erett meg ilyenek, de en az ilyenekre nem is valaszolok. A masik dolog, ha erett vagy a szexre, akkor olvass utana es ne kesobb kerdezgess, hogy terhes vagy e.
2008. dec. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Na mi van? ma osztottàk nàlatok az èszt? ugyan menj màr.tökèletesen igaza van az elöttem szolonak.arra van a keresö,h.beird amit tudni akarsz,ès ha nem dobja ki akkor ird a kérdésed..màr a tököm tele van azzal,h...mik a tapasztalatok a LidneyXYrol?...baj ha nem 8kor hanem 8.05kor vettem be a tabit?...és mèg sorolhatnàm...de felesleges,ugysem èrtik/èrted meg...
2008. dec. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jah felesleges lehet neki fontos... -.-
2008. dec. 14. 09:40
 4/6 A kérdező kommentje:
és én most nem a 14-15 évesekre gondolok vannak itt idősebbek... akik kérdeznek
2008. dec. 14. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tévedsz, az idősebben kérdései már a gyerekvállalás-nevelés témakörben vannak, hasonló jelleggel, mint itt "a baba sokat bukik, miért?" "ma kettőt tüsszentettem és háromszor mentem wcre, vajon reménykedhetek, babás vagyok?" és a többi. :)

Az a baj, h tényleg használni kellene azt a keresőt. A legtöbb tablettás, terheslehetekeha a pasim gumi nélkül berakta de nem ment el kérdést már hatmilliószor feltették, és igen, aki elég érett a szexhez, az ne itt kérdezősködjön, ha neki fontos, olvasson utána, keressen rá a google-on vagy kérdezze meg az anyukáját, ne itt égesse magát.

2008. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az oldalt a legtöbben komplett orvosi segítségnek vélik. Alapvetően, amikor feltennél egy kérdést, kidob egy csomó másikat, hogy véletlenül nem ezt akartad-e. Ennek ellenére szinte szó szerint ugyanazokat megkérdezik hetente többször *durva káromkodás*, és akkor ne idegesítsen fel rohadtul?. Arra már nem is merek gondolni, hogy esetleg azt a *durva káromkodás* keresőt is be lehetne ám izzítani... Szóval elegem van abból, hogy minden kislány elvárja, hogy nagyon kedves, nagyon segítőkész hangnemben válaszoljunk ugyanarra a kérdésre a századik alkalom után is, különben lepontoznak, még akkoris, ha esetleg segítettünk is. No, hát ezért.
2008. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!