Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensturációs probléma! Mit...

Mensturációs probléma! Mit lehet kezdeni vele?

Figyelt kérdés

nagyon erős a menszeszem,mit lehet kezdeni vele?

fogamzásgátlót nem szedhetek,de amíg szedtem akkor sem használt,csak rontott a helyzeten.


2011. jún. 30. 11:47
 1/7 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz... :S Ebből baj is lehet.
2011. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

fordultam és felírta a fogamzásgátlót...

meg azt mondta majd szülés után változni fog.

de attól még messze vagyok.

18L

2011. jún. 30. 11:58
 3/7 anonim válasza:
Nekem a MIX forrásoldatot ajánlotta a természetgyógyász a Kalcium-ionnal a Feketeribizlis Jelly-vel és a Céklás porral. 3 hónapig szedtem és teljesen rendben vagyok. Nagyon hálás vagyok neki, mert sokszor nagyon kellemetlen volt. Egyébként interneten magadnak is meg tudod rendelni. Csak természetes dolgokat tartalmaznak, úgyhogy nyugodtan lehet őket szedni. Utána is nézhetsz. Ha gondolod e-mailen elküldöm a kódot amivel bővebben tájékozódhatsz, vagy a természetgyógyász elérhetőségét is szívesen megadom.
2011. jún. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Apranaxot kaptam az orvostól. Ez fájdalomcsillapító is, és a nagyon erős vérzésre találták ki. Általában nőgyógyászati műtétek után alkalmazzák, de én "rendszeres" szedésre kaptam. Az első 2 nap 1-1 szemet veszek be belőle, és sokkal kevesebb lesz. Nekem segített.
2011. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de a ciklusba nem kavarnak bele?


amúgy köszi a válaszokat mindenkinek.

2011. jún. 30. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Apranax nem kavar bele a ciklusba, csupán tüneti kezelés. :)
2011. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 1. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!