Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült lefogynia...

Kinek hogy sikerült lefogynia min 10kilot? Segitenétek nekem?

Figyelt kérdés

1 hónapja fogyózom, és nap 40 perc torna és 2 kilo ugrál le föl..

kaja: reggel: 2 szelet teljes kiörlésű kenyér csirkemell sonka , paradicsommal, ebéd előtt gyümi ebéd: ami van itthon, vacsi kb 5 fele vagy natur csirkemell salival vagy gyümi..

mit tehetnék még?

Lehet az is befolyásolja hogy nemrég voltam szteroid kúrán?(betegség miatt)

168cm 78kilo vagyok


2010. jún. 3. 14:42
 1/9 clint ***** válasza:
30%

A gyümölcsöket vedd ki az étrendből mert sok a cukor benne, és a gyümölcscukor a legroszabb, még a kristálycukornál is... egyél helyett zöldséget, uborkát, paradicsomot...

igen befolyásolja aszteroid kúra ezért kell maximálisan betartani az étrendet.. és rengeteg vitamint, nagy dózisba!!! Plusz nem ártanak cla vagy karnitin tápkiegek...

És szójafehérje izolátumot is bevethetsz, plusz egy zsírégető étkezés...

2010. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséged!
2010. jún. 3. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
pont 168 cm vagyok, és 78 kg voltam karácsonykor, most 68:-) írj privit, ha érdekelnek a részletek, semmi titok, csak itt nem tudok most sokat írni
2010. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

inkább felejtsd el, amit az első mondott, egyél nyugodtan gyümölcsöt..valószínűleg a szteroidok okozzák a problémát, beszélned kéne a dokiddal erről...és torna mellett vagy helyett próbálj meg valami aktívabb mozgást pl. bringázás vagy futás


viszont vacsora ne gyümölcs legyen, hanem csirke és kis rizs, meg saláta és 5 után is ehetsz nyugodtan legalább egy joghurtot


[link] itt számold ki mennyi kalóriára van szükséged


[link]

2010. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A doki nem mondott semmit a cukrom miatt kell 160g ch diétát tartani mert a gyógyszertől magas lett, futni egyenlőre nem futhatok, azért köszönöm a segitségeteket,
2010. jún. 3. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
én 30 kilót fogytam, napi 35 perc futás, édességek elhagyása.
2010. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha cukorproblémáid vannak, akkor keress egy dietetikust és akkor sajnos a gyümölcsökre is oda kell figyelj...és úszni nyugodtan eljárhatsz szerintem
2010. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 clint ***** válasza:
az első amit el kell felejteni, már 2szer fogyott le szinizomra , de te nagy szakértő lehetsz, miért nem azt kéne inkább elfelejteni amit te mondasz, te mindenttudó...
2010. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30kg minusz az nem semmi.. És sikerült megtartanod?
2010. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!