Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek nőgyógyászhoz,...

Holnap megyek nőgyógyászhoz, szóljak neki?

Figyelt kérdés

Sose tudom pontosan, hogy mikor fogok menstruálni, de valószínű, hogy a napokban várható. Jártam már úgy, hogy a nőgyógyász közölte, hogy menstruálok, mert ugyebár attól még, hogy én még nem érzékeltem, belül véreztem. Szóljak neki ez ügyben? Vagy inkább várjam meg mig elmúlik?


Ilyen hideg időbe milyen ruházat célszerű a dokihoz?


2011. júl. 24. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
igen szólj de én helyedben utána mennék
2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem érzékelted, hogy menstruálsz? :O Ez érdekes... Hát említsd meg neki, hogy a napokban várható a menstruációd. De úgyis az utolsó menstruációd időpontjára rá fog kérdezni, tehát abból tud nagyjából következtetni.


Hogy-hogy milyen ruha? Amibe nem fázol. :) Télen is járnak a nők nőgyógyászhoz, és akkor se mehetnek falatnyi szoknyába. Felveszel egy nadrágot, aztán majd ott leveszed ha vizsgálatra kerül a sor.

2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudod kell idő a vérnek, amig kifolyik...


Igen tudom, csak nem akarok pucéran mászkálni a rendelőben. Még szoknyában is gáz..

2011. júl. 24. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél fel valami hosszított felsőt ha van, a nadrághoz. Nadrág le, aztán a felsőt meg csak felhúzod majd. :)


Jobb ötletem nincs, sajnos.

2011. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan ruhába menj, amibe nem fázol, és ne legyen kint a derekad és a hasad.
2011. júl. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!