Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak apuéknak? Nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak apuéknak? Nem merek nőgyógyászhoz menni.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és lány. múlt héten voltam egy párszor strandon menstruáltam tampont használtam persze ahányszor ki jöttem a vízből cseréltem tampont viszont nagyon viszket a nemi szervem és piros pöttyök vannak rajta félek elmondani szüleimhez és nőgyógyászhoz se szeretnék elmenni szerintetek elmenjek? tipp h mégis mi lehet...
2011. júl. 21. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan elmondhatod a szüleidnek, de mindenesetre irány a nőgyógyász!!!!!!
2011. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gombás lett. Mindenképp szólj a szüleidnek, ők majd elvisznek téged nőgyógyászhoz.
2011. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anyudnak mond el ő biztos megérti.szerintem menj el nőgyógyászhoz
2011. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj elmondani és mindenféleképpen menj el nőgyógyászhoz!
2011. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyukádnak szólj mindenképp, aztán menjetek el a nőgyógyászhoz.
2011. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!