Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 évig szedtem a fogamzásgátló...

1 évig szedtem a fogamzásgátlót, aztán pár hónapig rendesen megjött, de mostanában sokat késik.2 hónapja úgy jön meg, hogy semmi menstruációs fájdalmam sincs. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A ciklusom közepétől általában erős pms tüneteim vannak.Nagyon fájnak a melleim, és az alhasam is fáj tompán, mindjárt megjön érzésem van és néha fáj a derekam.A folyásom is furi.Sokszor volt már hüvelyi fertőzésem.(Szerintem most is az van).A mostani menstruációm azonban hamarabb jött meg és megint nincs fájdalom, semmi előjele nem volt.Egy darabig erős végbéltáji fájdalmam volt, alig bírtam ülni.Holnap akartam orvoshoz menni, de így hogy megjött nem tudok!
2008. szept. 7. 10:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és az utóbbi két hónapban sokkal kevesebb a vérzésem...
2008. szept. 7. 10:38
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem sincs most semmi előjele pedig ma kellesz majd megjönnie. Mi egyébként gyógyszerrel védekezünk. Neked is volt olyan h nem érezted előtte és megjött?
2008. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És abbahagytad a fogamzásgátlót, vagy amellett van ez? Mert ha abbahagyás után, akkor ez azért van, mert most kezd újraindulni a szervezeted, mivel a tabi úgy működik, hogy tulajdonképpen nincs peteérésed. ezért nincs is fájdalom nagyon, amikor megjön, mert peteérés nélküli mensid van. A gyógyszer mellett is ez van nagyából. Viszont a végbéltáji fájdalmak nem jók, ha elmúlt menj el dokihoz, nézzen meg, nehogy cisztád legyen! Bár gyógyszer mellett nem valószínű a ciszta, ezért is kérdeztem, hogy szeded-e még a tabit?
2008. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már majdnem egy éve nem szedem a gyógyszer.Azért volt furcsa, hogy az elején rendesen megjött aztán össze vissza jött meg az utóbbi három hónapban.Múlt hónapban pl. nagyon kevés vér jött és két hetet késet.De a mostani mensim olyan mint a többi és rendesen jött meg.:)Kiszámoltam, nem hamarabb jött hanem pont 28 napra.Bár nekem sosem jött meg 28 napra.Nah mindegy remélem most már rendeződik.Cisztám nem hinném hogy van, mert akkor nem jönne meg sztem...Meg kb. 1.5 hónapja voltam dokinál, azt mondta nincs ciszta.Mindegy, elmegyek dokihoz, nem szabad ezzel játszani, nem akarom hogy később a hanyagságom miatt nagyon nehezen jönne össze a baba!

Köszi hogy írtál amúgy!:)

2008. szept. 8. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, hogy sokkal gyengébben jött meg. Egyébként azért kérdeztem annyit, mert nem volt teljesen egyértelmű pár dolog. Engem a ciszta miatt megműtöttek, és valóban amiatt nem jött meg akkor. De aztán még műtét előtt egyszer megjött, csak nagyon gyengén... És ugyanúgy gyenge volt a műtét után is. Én is aggódtam nagyon, már éppen el akartam menni orvoshoz, hogy vizsgáljon meg, mi van, azt hittem ezért nem akar sikerülni a baba. Aztán némi késéssel ugyan, de júliusban rendes mensim volt, és augusztusban pozitívat teszteltem. És persze ez pont akkor volt, amikor semmilyen gyógynövényt nem ittam... Szóval nem tudom, mi állította helyre hirtelen a dolgokat! menj el orvoshoz, talán többet tud mondani neked! Vagy megnyugtat, hogy minden ok! Szerintem már csak ezért is érdemes elmenni! Megírnád, hogy mit mondott?!
2008. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!