Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a Cypromix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Cypromix nevű tablettáról?

Figyelt kérdés
Nekem most írta fel a doki, nemsokára elkezdem szedni, mert eléggé pattanásos a bőröm. Aki szedett már ilyet annak milyen tapasztalatai vannak a gyógyszerrel kapcsolatban?
2009. márc. 26. 14:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Én 5 évig Diane 35-öt szedtem, És 3 hónappal ezelőtt ajánlodta az orvos ez a fogamzásgátlót a Cypromiixot. Nos nemsoká leteli a 3 hónap és én úgy döntöttem visszatérek a Dianere, mert a Cypromix mellett pattanásosabb az arcom mint amikor a másikat szedtem. Vagyis nekem ez nem vált be.De ezz szerintem a szervezettől is függ, hogy reagál a gyógyszerre. Az még korán sem biztos, hogy neked nem fog használni.
2009. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, várom a többi választ :)
2009. márc. 26. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt írt fel a doki.Meglepődtem mert mégcsak meg se vizsgált...Menstruáció első vagy ötödik napjától kell szedni?És akkor mikortól vagyok már biztosan védett?Mert a doki 5.napot mondott és hogy akkor már attól a naptól védett vagyok.Egy internetes orvosválaszol fórumon pedig az orvos azt mondta hogy 1.naptól kell szedni és hogy a 8.naptól véd.Most akkor hogy is van?
2009. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!