Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milligest fogamzásgátló?...

Milligest fogamzásgátló? Taasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzásgátlót kezdtem el szedni,ma jött meg a havi vérzésem, és be is vettem az első szem pici tabblettát,arra lennék kiváncsi hogy mit tapasztaltatok a gyógyszerrel kapcsolatosan? Be vált? Megbízható ? :)
2011. júl. 26. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérdésem kiegészíteném, hogy a későbbiekben a fogamzásgátló szedése nem hagy maga után következményt gyerekvállalás esetén ?
2011. júl. 26. 20:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Idézet orvostudakozo.hu-ról:

"Jó napot kívánok!


Azt szeretném kérdezni, hogy a fogamzásgátló szedése éveken át okoz, e bármi bajt, nehézséget, ha majd egyszer abba akarom hagyni, és gyermeket szeretnék? Mennyire törvényszerű az, hogy az abbahagyása után, nem jön meg, vagy nagyon nehezen áll vissza? 3 éve szedem, lindynette 20-at.



tovább Dr. Lázár Erika adatlapjára



Tisztelt Hölgyem!

A gyógyszergyárak, meg a nőgyógyászok többsége is azt hirdeti, hogy a fogamzásgátló szedésének nincsenek káros következményei a termékenységet illetően. Ez azonban nem igaz. A meddőség hátterében nagyon sokszor megtalálható a sok évig szedett fogamzásgátló. Néha még a rövidebb ideig szedett is.

Üdvözlettel

Dr Lázár Erika"

2011. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem és csak jót tudok mondani: szebb lett a bőröm,nem híztam tőle,alacsony a hormontartalma,kevésbé zsírosodik a hajam.No meg nem leszek terhes. Szerintem 2 vagy 5 év után ildomos szünetet tartani,babavállalás előtt egy évvel,vagy kettővel abba kel hagyni.
2011. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 évig szedtem. Nem éreztem semmi változást a zsibbadáson kívül, de viszont a libidóm egyenlő volt a nullával. Semmi. Már attól rosszul lettem, ha a közelembe jött a párom. Ezért is hagytam abba.
2011. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 orsi.borso79 válasza:
Szia. Én is ezt a gyógyszert szedtem és most 19 hetes terhes vagyok. Én nem ajánlanám senkinek sem!! A terhesség alatt rendszeresen megjött a menstruációm, nem volt semmi jele a terhességnek. Csak a harmadik hónapban nem jelentkezett vérzés, akkor csináltam meg a tesztet ami pozitív lett. SENKINEK NEM AJÁNLOM!! Esetleg azoknak akik babát akarnak! ;)
2012. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!