Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így kamaszkorban normális?

Ez így kamaszkorban normális?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.Ebben a tanévben voltam 9.osztályos egy szakközépiskolában,ahol év vége fele is rengeteg stressz ért,mert tanulnom kellett sokat.Decemberben légcsőhuruttal meg lázzal(38 fok) meg hőemelkedéssel voltam otthon.Aztán február második hetében elkaptam valami vírusszerű fertőzést,hasmenésem volt.Mielőtt megtudtam volna,az iskolában a 4.órában szédültem,aztán elájultam.Utána 2(azaz kettő!!) hét múlva ugyanez a betegség ismét elkapott,de az nem tartott egy hétig,csak 3 napig.Volt vizsgálat,mindenre negatív lettem(széklet vizsgálat).Ezután semmi bajom nem volt,ma meg reggel úgy keltem(persze menstruálok 22.-e óta),hogy elkezdtem szédülni,meg 2-szor voltam már vécén,de nem hasmenés volt,csak rendes széklet.Nem tudom,mi a probléma,lehet,hogy a nagy mennyiségű vérveszteség okozza ezt,mert egyszer régebben megállapították,hogy ráadásul vérszegény vagyok.10 éves koromban kezdtem el menstruálni,akkor 1 éven keresztül rendesen,minden hónapban megvolt,csak egypár nappal előbb jött már akkor is,de most is rendesen be van állva,csak az utóbbi fél évben rengeteg vér jön belőlem.A mostani menstruációm előtt 2 nappal már hányingerem volt,szédültem és fájt a fejem.Akkor ráfogtam az esti evésre,de kiderült,hogy nem az volt a baj.:\ nem tudom,mi van,a háziorvos nem segít,meg úgy igazából semmi sem.Most eszek gyümölcsöt,hátha attól jobb lesz.Mit tanácsoltok?

Mi lehet ez?


2011. júl. 27. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg tényleg vérszegény lehetsz, szedj vastablettát, és sok zöldség-gyümölcs fogyasztása is jó.
2011. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a háziorvos nem segít? Ez a kötelessége! Ha ő nem jön rá mi a bajod, küldjön tovább szakorvoshoz!
2011. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem küldött tovább,mert mindenre negatív lettem.:S

Szóval nem tudom,itt még mit lehet csinálni.. vas tablettát nem adtak,hanem felírtak februárban még Norma flore-t,meg Lactívot meg c vitamint.Anyám meg béres cseppet ad(jelzem semmit sem hat)..

2011. júl. 27. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
supradyn F tablettát szedhetsz, az magas vastartalmú
2011. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!