Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért híznak el a nők a...

Miért híznak el a nők a fogamzásgátló tablettáktól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert többet esznek.
2011. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mai alacsony hormontartalmúaktól már nemnagyon lehet hízni. A régebbiektől is azért, mert vízmegkötő anyag is volt bennük, tehát nagyon sok vizet elraktározott a szervezetük és ezért lettek nehezebbek. Aki tényleg több 10 kilót hízott azon a mellékhatásai jöttek ki a bogyónak.
2011. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azért ma is lehet tőlük hízni elég rendesen.egy bnőm kb. 3-4 hónapja szedi,és eddig 8 kg-ot hízott,ami egy 155 cm-es csaj 47 kg-os súlyához kicsit furi,na nem mindha dagadt lenne,csak eddig tökéletes alakja volt,most meg elég rendesen meghízott combra és csípőre.de tényleg látványosan.

én is akartam szedni,de aztán barátom is találkozott a bnőmmel,majd este megkérdezte tőlem,h mitől lett ilyen az E. és erre mondta neki,erre ő mondta,h akk inkább ne szedjek,mert tudja h nem viselném el,h hízok,hisz elég rendesen megszenvedtem a mostani súlyomért (-10 kg,így most 54 kg vok és 162 cm)

2011. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne lehetne hízni tőle? Alkat kérdése az egész. Én 15 kg-t híztam tőle, és nem ettem semmivel sem többet, mint előtte. Ráadásul még a kilókat is megfogja, kínkeservesen leadtam már belőle 7-et, de vért izzadva. A gyógyszer szedése előtt, ha felszaladt rám pl karácsony táján 2-3 kg, akkor egy hét alatt le tudtam adni, és következő karácsonyig nem is jött vissza. Most pedig, ha egy kicsit nem figyelek oda máris elkezdek visszahízni :(
2011. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A női hormonok szinte mindenre hatással vannak. És a tablettában női hormonok vannak.
2011. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ciceribojso ***** válasza:
A levegőtől is elhíznak. A fogamzásgátló csak ráadás.
2011. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fél éve szedem, és semmit nem híztam tőle. Nem változtattam az étkezésemen, mozgáson, semmin. Sőt, talán még több egészségtelen dolgot is eszek... attól függ mennyire új a foggátló, én symiciát szedek és teljesen jó.
2011. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem attól függ, hogy mennyire új a fogamzásgátló. A 30 évvel ezelőtti gyógyszereket már senkinek nem írják fel. Attól függ, hogy a szervezeted, hogy kezeli le ezeket a mesterségesen beadott hormonokat (hiába a kis mennyiség). Te szerencsés vagy ezek szerint.


A levegőtől is elhíznak? Éljenek a megértő pasik!

2011. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!