Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagyok a melleim és ez...

Nagyon nagyok a melleim és ez zavar. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és túl nagyok a melleim.Túlsúlyos is vagyok,magasságom 166cm és súlyom 70 kg.Tudom,hogy fogynom kell,már el is terveztem,hogy nyáron konditerembe fogok járni.Melltartóméretem 85B és 90C között ingadozik.Szerintetek,ha lefogynák vagy 10-12 kilót a melleimmel lenne valami változás?Milyen melltartót vehetnék ami optikailag kisebbé varázsolná a melleimet?Milyen blúzokat hordjak?Nagyon fontos lenne a változás mert a fiúk cikiznek a méreteim miatt.

Előre is köszi!


2009. ápr. 7. 14:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

14.36, igen, ebben tényleg igazad van. De én feltétlenül le akartam arról beszélni a Kérdezőt, hogy "szégyenében" zsákszerű, bő pólókat, ingeket hordjon, mert az mindenkit kövérít.

Én úgy voltam ezzel, hogy 14-15 éves koromban elkzedtem csinosan öltözni, úgy örültem, hogy szép vagyok, erre az utcán jöttek a megalázó megjegyzések a méretemre vonatkozólag. Elundorodtam, hogy ezt látják bennem, és jött a "zsákos" korszak, elég sz.rul tudtam kinézni azokban a bő pólókban. Aztán 20 éves korom körül átmenet jött, kivágott felső, de fölötte pl. egy jól szabott (nem bufla!) zakóval. Most meg 20-as éveim második felében ha rámjön, kipakolok mindent (amúgy sem szokványos az öltözködésem, tehát esetemben az extremitás miatt nem lesz "k.rvás") és ha valaki mégis beszól, finoman és nőiesen elmagyarázom, hogy nem neki van kirakva :D:D:D

2009. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!