Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjátok meg a tesiórát,...

Hogy oldjátok meg a tesiórát, amikor megjött? Engem nagyon zavar, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Szeretek tesizni, de ha megjön ez az utolsó dolog, amire vágyok. Még nem barátkoztam meg a tamponnal, így betétet használok. Zavar, hogy öltözés közben láthatják, hogy nekem most az van. Az is zavar, hogy van egy kis műanyag-hangja, így ha futok még inkább hallatszódik. Mit lehetne ez ellen tenni?
2009. ápr. 20. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

kérj felmentést vagy barátkoz 1 kicsit a tamponnal:D

mindenképpen a minit használd.

2009. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Sok mindent nem tudsz tenni, megpróbálsz mással foglalkozni. Szerintem senki sem fog téged megbámulni ezért öltözésnél. Ha igen, ott nagy baj van...
2009. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Milyen betétet használsz? Én régebben alwayst használtam az tényleg elég csörgős, műanyagos hangot adott ki. Egyszer libresse volt otthon, azzal ilyen gond nincs, próbáld ki esetleg, ha nem azt használod. Én amúgy mindkét fajtát tangabugyival használtam, így nem mozog, meg csörög (bár az always még így is csörgött azért) bár kicsit macerás cseréni, mert összeragad a ragasztós fele ugyebár.

Egyébként nálunk ilyenkor annyi volt, hogy hosszú nadrágot vehettünk fel, hogy kényelmesebb legyen. Ebből később az lett, hogy az összes lány végig mensizte az évet, mert jobban szerettünk hosszú nadrágban tornázni. :)

Én tesis napokra váltottam akkor a tampon-tisztaságibetét párosra. Mindenképp mini tamponnal barátkozz, ha elkezded, majd meglátod elég-e. És otthon barátkozz, ne sulis napon használd először. :)

Az meg, hogy látják öltözéskor nem érdekes, nekik is van. Ha az nem zavar, hogy látják kifújod az orrod, próbálj meg ezzel sem foglalkozni. Bár nekem is volt egy ilyen korszakom..

2009. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ez a világ legtermészetesebb doga. velem is ez van. pl ma is volt tesiórám és engem is zavar pedig nem kéne miért?.... én épp most próbáltam harmadjára a tampont nekem most sikerült felrani (asszem) (de nem biztos szal akarok is kiírni 1 kérdést...)

szerintem próbáld ki te is a tampont! 13/L

2009. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

Teljesen egyetértek engem is zavar...De lassan hozzászokok már 2év után.Nálunk 7-be bevezettük,hogy akkor lehet hosszú naciba tornázni.És onnantól szeptemberből-júniusig minden tesi órán megvolt minden lánynak:D

Szerintem is próbáld meg a tampont,semmit nem veszthetsz,de egyébként a többi lány mind tampont hord?Vagy mi?Ők is lányok megértik,tudják milyen az.:)

14/L

2009. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Szia. Én is teljesen kész vagyok, mert betettek egy dupla-tesit a mensim 2. napjára egész évben :/ én mondjuk már régóta tamponozok, de a biztonság kedvéért mindig ott van egy betét is. Nekem igen is ciki hogy látják a bugyimban, úgyhogy kölcsönkértem a barátomtól az egyik pólóját ami takar a fenekem aljáig, így nem látják a bugyim ha öltözök :) neked is ezt ajánlom.
2009. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!