Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt7en elkezdtem vérezni,33he...

Múlt7en elkezdtem vérezni,33hetesen. Nem volt túl nagy mennyiség, de megijedtem. Az ugyeleten nem tudták megmondani mi az oka, állitolag a méhlepény rendben. Normális ez?

Figyelt kérdés

Elozo nap kitakaritottam az egész lakást, meg szeretkeztem a párommal, a doki szerint ez lehetett az ok, de ez csak tipp. Az orvos tobbszor rakerdezett,h élénk szinu volt-e a vér, mert az a nagyobb baj. Nekem szerencsére ilyen barnás szine volt,de akkor is azt mondta,h a vérzés terhesség esetén semmiképp sem normális jelenség,szóval alaposan megijesztett. Nagyon félek,h koraszulott lesz a babám.

Koszi a válaszokat.


2008. máj. 12. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

En meg nem tartok itt,de szeritnem,ha a dokid is azt mondta,h oke mindne semmit nem lat,akkor biztos,h igy is van.Szeritnem is a megeroltetestol lehetett,es a sextol.

Pihenj nagyon sokat mostmar,es hidd el semmi baj nem lesz,nem lesz koraszulott a babad,rendesen idoben fog erkezni.

Nagyon boldog babavarast kivanok

23 hetes kismama

2008. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatást :-)na
2008. máj. 12. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nincs semmi baj!!!!Nekem is 32 hetessen volt 1-2 óráig gyenge rózsaszines folyásom,énis az ügyeleten voltam.Ott kiderült hogy minden rendben,és az orvos azt is megkérdezte voltam együtt a párommal.igen aznep este voltunk együtt,és ezt a választ kaptam hogy valami kis erecske pattanhatott meg a hüvelyben.Sajnos a biztonság kedvéért eltiltottak a szextől.Azóta semmi gond.Boldog babavárást.36 hetes kismama
2008. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Remélem nekem is csak ez volt a probléma. Viszont nálam a vérzés elhúzódott, még 2 nap volt ilyen barnas folyasom, de az már tényleg csak ilyen nagyon pici mennyiség.

Nagyon-nagyon koszonom a választ, boldog babavárást kívánok.

2008. máj. 12. 14:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia az előző válaszoló vagyok,ha most nincs semmi folyás vagy barnázás akkor nincs ok az aggodalomra.Én is barnáztam egy kicsit utánna,de csak pár órát.Nyugi minden ok.Beszéld meg az orvosobbal hogy a szexet folytathassátok-e.Éngem teljessen eltiltott tőle bizos ami biztos.
2008. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Holnap megyek és rákérdezek konkrétan, de van olyan érzésem,h engem is el fog tiltani:-(

De a piciért mindent!!!!!!!

2008. máj. 12. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 12 és 14 hetesen véreztem nagyon. A kórházban először nem láttak semmit, aztán a második alkalommal kiderült, hogy mélyen fekszik a méhlepényem a melső falon, közel a méhszájhoz és találtak egy kicsi haematómát is. Nagyon megijedtem, de hála Istennek, 2 hónap szigorú fekvés után rendben vagyunk. Kíméletes élet, semmi szex. Először azt mondtam, eszembe sem fog jutni ezek után 1 évig, de már három hónap eltelt és még van hátra kb. 4 a szülésig, meg utána 6 hét!!! Hááát, remélem a férjemnek elég a "félmegoldás" is :)))!!! Ráadásul még orgazmuson sem lehet a méhösszehúzódások miatt. Veletek biztosan más a helyzet, mert nincs gond a lepény helyével, hiszen azt mondták volna. Szóval szorítok, hogy minden rendben legyen!

23 hetes kismama

2008. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!