Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Székesfehérváron van olyan...

Székesfehérváron van olyan nőgyógyászat ahova szülő nélkül el lehet menni, ha még fiatal korú vagyok?

Figyelt kérdés
Most leszek 16 és szeretnék fogamzásgátlót felíratni, de anyu tudta nélkül. Székesfehérváron van ilyen hely, és beutaló kell?
2011. aug. 11. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor szerencsés vagy:) Sajnos sok olyan nő van, aki nem ilyen jól reagál a dologra.
2011. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak azok a hüvely kúpok. Miért nem próbálod azt ki, ha már nem szeretnétek gumival? Mondjuk drága, de így lehet váltogatni. Egyszer gumi, egyszer ilyen kúpok. De ne élvezzen beléd. Biztos, ami biztos. Én csak a tabiban bízok, de ha még 16 sem vagy lehet h korai. Am ezt egy nődoki meg fogja neked mdani, menny el beszéld meg vele, kérj tanácsot. Ő a szakember, mi csak véleményt mondunk. :))
2011. aug. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére :) örülök is neki ^^ mert ugye nekem a gumi kilőve :D szal nem tom mi lenne velem :D
2011. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Azért a hüvelykúpokat is csak gumi mellé ajánlanám ilyen korban:)

De szerinte ilyen idős korban a legfontosabb a biztonság és az egészség. Inkább "szenvedjen" még egy kicsit gumival, minthogy baj legyen.

Szerintem jobb lenne, ha 17-18 éves koráig kibírná, aztán már lehet tabizni, ha szeretne.

2011. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, sztem ilyen korban még a szex is korai kicsit, de persze ezt nem a mi jogunk eldönteni :))
2011. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És az óvszer mennyire biztonságos?
2011. aug. 11. 18:56
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha rendesen használod, akkor az óvszer biztonságos. Akkor lehet gond, ha kiszakad, vagy nem időben húzza fel a srác.

Ha kiszakad, akkor azt észreveszed, és még mindig el tudsz menni 72 órásért.

De mondom, hogyha aggódsz, akkor használjatok mellé még mást is. Pl. húzza ki mielőtt elélvez, vagy vegyetek pharmatex krémet.

Egyébként lassan 6 éve használok óvszert, rendszeres szexuális életem van, de még nem volt probléma (lekopogom^^).

2011. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
De 72órásért sem tudok elmenni mivel nem még csak 15 vagyok! Azt csak szülővel lehet?
2011. aug. 11. 19:03
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem. Ha baj van, akkor elmész a legközelebbi tiniambulanciára vagy nőgyógyászhoz és felíratod. De ne legyen rá szükséged:)
2011. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Akkor végül is csak úgy bemegyek kérek és kiadják?:OO
2011. aug. 11. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!