Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem terhes vagyok, akkor...

Ha nem terhes vagyok, akkor minek lehetnek ezek a tünetei?

Figyelt kérdés

Csináltam 2 terhességi tesztet is, negatív lett, viszont teljesen terhességi tüneteim vannak!

Nem akarom magamnak bebeszélni(mert hallottam már ilyenről is), mert jelen körülmények közt nem szeretnénk a párommal még 2. babát, csak akkor nem értem, hogy mi van velem!

Már a múlthónapban is különös volt a mensesem, mert kevés volt, de egy hétig tartott, mennyiségre viszont fele annyi sem volt.

Most 8-án kellett volna megjönnie, de általában 2-3 napot késik, de ugye már egy hete kellett volna elvileg, de még sehol.

Hetek óta olyan érzés van a méhemben, mintha "zümmögne".

Hol kívánós vagyok, hol undorodom ételektől.

Diétázom jó ideje, de állandóan puffadok, fel vagyok fújódva, egy dekát sem bírtam leadni vagy 2-3 hete.

A vérnyomásom hol alacsony, hol magas, és mindig melegem van.

Éjjel néha arra kelek, hogy hányingerem van, de hamar el is múlik, nem szoktam sosem hányni.

Emellett nagyon fáradtnak, nyűgösnek érzem magam.

A nőgyógyászom szabin van a hónapban, máshoz nem szeretnék menni, hiába van helyettesítése.

Ha nem terhes vagyok, akkor mitől lehet ez?

Valaki hasonló cipőben volt már?


2011. aug. 15. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A háziorvos is megteszi átmenetileg. Teljes vérkép, hasi ultrahang. Ehhez nem kell nőgyógyász.

Nem szeretnék tippelgetni, de első ránézésre egy eszetlen fogyókúra mellékhatásának tűnik mindez.

2011. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah, ugyan már! január óta 8 kg-ot fogytam, az esztelen? Nem tini vagyok már..
2011. aug. 15. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
és hány kg/cm/éves vagy?
2011. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
26/165/92
2011. aug. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!