Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már az első menstruációm?...

Ez már az első menstruációm? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Minden "tünetem" megvan ami a menstruációhoz kell, eddig csak a barna folyás hiányzott. De ez az utóbbi 4-5 napban jelentkezett. Eleinte sárgás színe volt, ma világosbarna.
2011. aug. 15. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább folyás, de mivel a barna folyás a menstruáció egyik előjele lehet (!) (mert fertőzés is lehet, pl. nyilvános wc-kről!). Szóval lassan készülj fel, de ismétlem, lehet, hogy ez csak egy fertőzés
2011. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a barna folyás, nem csak a menstruáció előjele, hanem fertőzéstől is lehet, úgyhogy jobb ha orvoshoz mész.
2011. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell parázni. nekem is volt, 2 hónapra rá megjött.
2011. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy egy nap alatt fehérből egyre barnább lett majd másnap este már rendes élénk piros. Valószinüleg hamarosan megjön neked!
2013. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!