Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor lesz meg az első menstru...

Mikor lesz meg az első menstruációm?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és még nem jött meg az első menstruációm.Az én osztályomban már minden lánynak meg van.Kellemetlenül szoktam érezni magam e miatt.
2011. aug. 23. 11:54
 1/7 anonim válasza:
100%
szia , én is 13 éves vagyok, de szerintem ne érezd magad kellemetlenül ezért! Addig örülj amíg nincs!! :D ;)
2011. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne érezd magad kellemetlenül, mert senki nem tehet arról, hogy milyen ütemben fejlődik. Aki pedig ezért cikiz Téged, az elég primitív gondolkodású, és önmagát minősíti.
2011. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kezdek nyugottabb lenni,szerencsére nem cikiznek,sőt azt mondják hogy nem lehet mindenki túlfejlettebb.De télleg aranyosak vagytok.
2011. aug. 23. 12:22
 4/7 anonim válasza:

Örülj neki!:D Nekem 11 évesen jött meg,az első években nem fájt annyira,viszont mostanában nagyon-nagyon:(

17/L

2011. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek,örülök hogy ilyen kedvesek vagytok:).
2011. aug. 25. 11:47
 7/7 anonim válasza:
szia! Nyugodj meg meg van idod en 15 eves vagyok lassacskan 16...es meg bekem se jott meg...en is szarul erzem magam e miatt..de a barataim mindig azt mondjak h addig oruljek meg nincs..hat igen orulok is meg nem is...bem mintha olyan nagyon meg szeretnem tapasztalni...de azert mar idelye lenne😅 szoval nyugodj meg...gondolj arra h rajtad kivul meg vagy 1000 ember van aki igy jar...
2018. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!