Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek használjak tampont...

Szerintetek használjak tampont, vagy már nem szükséges?

Figyelt kérdés

Ma strandra szeretnék menni a barátommal, de éppen megvan, vagyis már múlóban van mert már csak egy picike barnás-véres folyásom van, de még sohasem használtam tampont és nem szeretnék msot sem. de ha nagyon szükséges akkor muszáj.

szóval használjak vagy ne?


2011. máj. 21. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz tőle, hagyd ki a fürdést!
2011. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább halaszd el.
2011. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Aki ilyen b*ta ( már bocs ) hogy nem képes tampont használni, pedig nagyon praktikus, és nem, nem okoz semmiféle halálos betegséget, az megérdemli, hogy a medence szélén ücsörögjön, várom a lepontozást, de ettől neked még sz*r napod lesz, ha fel se mered/tudod rakni a tampont :)
2011. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
29%
Szerintem használj! Egyébként meg kedves telőző válaszoló, nem azért írta ki a kérdést, hogy elmondd egy két dolognak, hanem azért, hogy tanácsot kérjen.
2011. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
29%
Előző vagyok, bocs a helyes/helytelenírásért :)
2011. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Én vagyok az, aki lecseszte... Miért, szerinted nem butaság emiatt kihagyni egy jó napot? Tampon nélkül meg nem épp biztonságos, olyan szempontból, hogy akármikor vérezhet még kicsit... Előfordulhat ez velünk ilyenkor, még a végén is.

És ha pátyolgatom, hogy jajj te kis ügyes, vegyél helyette fel pelenkát, és nézd, ahogy mindenki szórakozik körülötted, még nem lesz jobb neki :) Így, ha akarja, felfoghatja, hogy jót akarok, és attól, hogy picsog a szóváltásomért, még a medence szélén fog ücsörögni...

2011. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Ja, és attól, hogy lepontozott, még mindig azt fogja csinálni, amit én mondtam, ha egy normális napot akarok tölteni a barátjával :D Csak ezt már ciki bevallani, ehelyett lepontoz, holott valószínűleg megfogadja a tanácsomat.
2011. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nagyon nehéz volt megszokni a tampont, fel se tudtam rakni rendesen. ELőször inkább otthon kéne próbálgatni, nem a strandon.
2011. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy használj tampont, vagy ne menj el/ne fürödj. Tampon nélkül kis barnás-véres folyással nem nagyon kellene medencébe menni.

Te szeretnél olyan vízben fürdeni, amiben másnak a barnás-véres folyása van? Gondolom nem.

2011. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! :) szerintem el fogom halasztani máskorra ezt a fürdőzést :)

egyébként nem pontoztalak le... te butus

csak mgé soha nem használtam tampont és félek hogy fájni fog de tudom ki kell próbálni csaknem merem még. majd egyszer .. :)

2011. máj. 21. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!