Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok hordhatok...

Mit gondoltok hordhatok melltartót?

Figyelt kérdés
60/A-s melltartó kell...Szivacsosat hordok..Ez az ötlet onnan jött hogy a többiek hordják a szivacsos melltartót....
2009. okt. 4. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

ilyen kicsi mellekre én még toppot hordtam :P

de végülis ma már minden kislány hord melltartót, hordhatsz te is nyugodtan :)

2009. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!:)

Különben osztály társaimnak mind nagyobbak...Nem vagyok letörve mert tudom hogy megnő még majd..:D

Jah és 6-as vagyok...

2009. okt. 4. 16:06
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

szija.

én ilyen szivacsnélkülit hordtam annóba még... =) de rájöttem, hogy a szivacsos kényelmesebb. :'D főleg hidegben, melegít! xD

nyugodtan hordj sztem is. =)

ne az legyen a legnagyobb gondod, hogy az o.társaknak mekkora a mellük... :'D maj megnő az! =)

16/L

2009. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:D:P

Na igen..Én is ezért hordok szivacsosat..Melegít:DÉs főleg tesin kényelmesebb...

2009. okt. 4. 17:32
 5/14 anonim válasza:
75%

Szia:) szerintem is hordhatsz már szivacsosat, persze, ha találsz. Csak arra vigyázz, hogy nehogy túl nagynak mutassa a melleidet, aztán, ha lekerül, akkor meg az "udvarlód" meglepődjön:) bár erre a te korodban még nem kell gondolni:):P remélem:P Szóval bátran. ;)

amúgy ennyi idősen én is csak topot hordtam, de változnak az idők és ezt el kell fogadni:) 18/L

2009. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Minek? 60 A? Nincs melled, nincs mit beletenni a melltartóba. Mi értelme annak, hogy a melled helyén szivas van? Nem menő kitömni! 12 év körüli lehetsz, fejlődésben vagy. Ha szivacsba nyomorítod a melled, nem fog nőni, az izmok sem erősödnek, és 16 évesen a térdedig fog lógni, de akkor már késő lesz sopánkodni! Hordd ha szükség lesz rá, addig ne!!!!
2009. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
13 vagyok, és én nem hordok szivacsosat, de szerintem ez ilyen idős korban még ember-függő! Hordj bátran!!!
2009. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
helo...en is 13 vagyok es komolyan horjad ha jolesik...akinek ami a legkenyelmesebb...en meg toppot hordok de jovonyaron mar szivacsosat fogok hordani..szoval...nyugi..:))
2009. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mégne hordj, mert később nagyon lógni fog, ha túl korán kezdesz melltartót hordani! Tesire vegyél fel egy topszerűséget, de egyébként fölösleges még a melltartó. Azzal meg ne törődj, hogy az osztálytársaidnak nagyobb, nekem 12-13 éves koromban a legnagyobb volt az osztályban, de azóta szinte semmit nem nőtt (19 vagyok), és így már elég lapos vagyok. Szóval amíg fejlődésben vagy, ne törődj ezzel (szerintem utána se érdemes, nem attól leszel jobb ember, hogy nagyok a melleid).
2009. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nyugodtan hordj én csak az egyik polohoz hordok mert csak ahhoz jo de viszont a toppokat nem nagyon kedvelem mert még néha azok is átlászoak amug te döntöd hogy neked mi a kényelmes
2012. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!