Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meglehet szabadúlni a gyomorsa...

Meglehet szabadúlni a gyomorsavtól végleg?

Figyelt kérdés

Már napi 2 savlekötőt szedek.Amíg nem szűltem nem volt ilyen prolémám.A két terhesség után azt hittem elmúlik magától,de nem.Már ott tartok,hogy időközönkét annyira fennt van,hogy nem tudom mit egyek.Elkezdtem inni a lúgos vizet,másnap olyan rossz volt a gyomrom,hogy azóta nem mertem inni belőle.

Aki tud tanácsot kérem írjon!


2011. máj. 9. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet! Én is nagyon gyomorégős voltam, szintén az első terhességemnél erősödött fel, utána is megmaradt. A második szülésem után már állandóan szednem kellett az Omeprazol nevű gyógyszert. Volt egy elég súlyos vastagbél gyulladásom, és a tükrözés után a doki a gyógyszer mellé napi fél liter kaukázusi kefírt javasolt. Én ezt becsülettel be is tartottam. Egy éven keresztül ittam, és már az első pár hónapban szinte észre sem vettem, már nem is kellett szednem a gyógyszert! Rendbe rakta a belemet, sokkal erősebb lett az immunrendszerem, és az allergiás tüneteim is negyedére csökkentek! Előtte állandóan dugult az orrom, viszketett a torkom szemem stb. Most tök jól vagyok! Nem mondom, ha egyszer egyszer bezabálok előfordul hogy kicsit ég a gyomrom, de savlekötőt nem is kell bevenni, sőt nincs is itthon! Úgy hogy nagyon ajánlom, mindenféle emésztési problémára jó! Ha egészséges akarsz lenni idd!
2011. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál!Kipróbálom!MÁr mindenre képes vagyok csak szabaduljak meg tőle!Nekem Ranitidint kell szednem.
2011. máj. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!