Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég gáz kérdés. Nőgyógyászhoz...

Elég gáz kérdés. Nőgyógyászhoz kell mennem?

Figyelt kérdés
A szeméremajkam nagyon kilóg, de csak a jobb oldali. Tényleg elég nagy és csúnya. Lehet hogy valami daganat? 14 vagyok, még anyának se mondtam el, nem szeretnék nőgyógyászhoz menni! Légyszi aki tud, segítsen!
2011. aug. 30. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez újkeletű dologg, akkor lehet, h valami betegség. Habár 95%-ra gondolom, h csak nem szimmetrikusak a két oldali ajkak. Nekem is ilyen, meg többmillió más nönek is a világon.
2011. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na de úgy, hogy az egyik tök normális a másik meg bazi nagy?
2011. aug. 30. 01:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

tv-ben láttam egy sorozatot,és abban is volt vki,akinek az egyik nagyobb volt mint a másik,de az orvos megnyugtatta h semmi komoly,csak máshogy fejlődött,ilyet már sokat látott,és egyáltalán nem ritka.Mondta h ezzel semmit sem kell tennie,de ha szeretné,akkor az egyetlen megoldás a műtét.A nő annyira nem bírta,mert csúnyának érezte magát,h megműttette magát.Érzéstelenítőt alkalmaztak,ő meg fogta a barátnője kezét.Jájj durva volt.3 napig még vérzett ott neki,de utána boldogabb lett.

Én is nagyon biztosan állítom h nem daganat!

2011. aug. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
uhh köszi :) hát remélem tényleg nem az...
2011. aug. 30. 01:46
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak ennyi a "gond", hogy nagyobb az egyik kisajkad, akkor nem kell orvoshoz menni. Ez teljesen normális.
2011. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, nekem is nagyobb az egyik, meg alapból nagyok... eleinte tök szégyelltem őket, aztán a pasik sorban "dícsérték", hogy tök izgató meg minden, habár én még ma is csúnyának tartom, de látod, a pasiknak tetszik :D
2011. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nyugi:) Nálam is ugyanez van, csak nekem a bal oldali szeméremajkam lóg ki. Én sem tudtam sokáig megbarátkozni vele, de a pasim imádja:D Sajnos nagyon kellemetlen tud lenni, amikor becsípődik a fehérneműmbe:(
2011. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, inkább csak kellemetlen:)

Ha bírsz megbarátkozni vele és zavar, (fájdalmas ülés, biciklizés stb.) akkor a korrigáló műtétet a TB állja.

De ehhez is várni kell még 1-2 évet.

2011. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi, ha nem bírsz megbarátkozni vele akart lenni
2011. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nah akkor jó. köszi mindenkinek :)
2011. aug. 30. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!