Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ha diszkóba mentek...

Lányok ha diszkóba mentek akkor visztek táskát? Nem zavar táncolás közben? Vagy hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

most hamarosan megyek először a barátommal diszkóba

tánc közben a táska nem zavar? mert nekjem elég kicsi zsebeim vannak meg nem is férne el ott minden bérlet telefon,papírzsepi,pénztárca...stb ha egy bársony válltáskával mennék ehhez hasonló a fazonjade nem túl nagy..de azért elfér benne néhány cucu: [link]

sztetek nagyon zavar a táncolásban?

bocsi a helyesírásért de siettem..


2010. máj. 19. 15:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi...nem "cucu" hanem "cucc"
2010. máj. 19. 15:21
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
tedd be ruhatárba -.-
2010. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kulccsal meg egy telefonnal szoktam menni, ezeket a zsebembe teszem, papírpénzt hajtogatok a telefontokba, pénztárcát nem viszek, nekem bérlet nem kell, de ha lenne, azt is a tokba tenném. Valamint öves ruhában szoktam menni, hogy a szemüvegemet, hajcsatomat arra csatolhassam. Kicsit karácsonyfás, de legalább soha nem tűnik el semmi. A táska zavarna, és nem tudnám hova tenni.
2010. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ti bemernétek a táskát tenni a ruhatárba?
2010. máj. 19. 15:32
 5/17 A kérdező kommentje:
am köszi a válaszokat
2010. máj. 19. 15:33
 6/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én nem merném betenni sehova, otthagyni se merném a széken, ezért nem viszek.
2010. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor meg próbálom vhogy ide-oda ruhámba tenni a cuccokat...remélem el fog férni benne..
2010. máj. 19. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában van ruhatár, ahova le lehet tenni. Én speciel utálok a táskával vacakolni, nem is szoktam vinni magammal. Egyszer volt, mikor nem volt zsebem, és abba volt minden fontos cuccom. Engem idegesít a táska.
2010. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
berakom a ruhatárba
2010. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Én táskával szoktam menni, pici válltáska.

Az nem zavar, szinte észre se veszem hogy rajtam van.

Táska megőrzőbe soha nem tennék be semmit, nem egyszer ráfáztam már. Vagy kiloptak belőle mindent, vagy az egész cuccom lopták el.

Kézi táska meg idegesítő, mindig cipelni, nem tudod hova tenni stb.


M-L17

2010. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!