Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés lehet szétteni a...

Milyen érzés lehet szétteni a lábat pl. édesapánk, testvérünk, vagy közeli rokon, barátnak, ha ők nőgyógyászok lennének?

Figyelt kérdés
Másik fórumon olvastam egy választ, valakitől, akinek az édesapja nőgyógyász, de nem válaszolt arra a kérdésre, hogy őt az apja szokta e vizsgálni. Én biztosan nem engedném, de én nagyon szemérmes, szégyenlős vagyok.
2011. szept. 6. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez, apámhoz sose mennék, nem nőgyógyász szerencsére. :) Rokonhoz, hát, attól függ, mennyire közeli. Egy másod unokatestvér már beleférne. Egy nem túl közeli ismerősömhöz járok amúgy elég régóta. Eleinte furcsa volt, főleg először, meg mikor először találkoztunk utána más szituban. Ma már örülök a szerencsémnek, és máshoz be nem tenném a lábam.
2011. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

16:06

igen én is így gondoltam kb 1 évvel ezelöttig, amikor egy 35 év körüli dokihoz kerültem, akit még nem láttam elötte soha és bizony észrevettem, hogy nem egészen "közömbös" neki a látvány.. higgyétek el, hogy nem képzelődöm, alig vártam hogy túllegyek az egészen, természetesen nem megyek hozzá soha a büdös életben többé...

2011. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

En masször vagyok es egyszerüen nem ugy nezek a paciensre, mint ferfitestre, ez az erzes a masik felben szerintem nincs. Ha esetleg "bejön", mint ferfi, akkor is tudom, hogy miert van ott. Fel sem merülne bennem masszazs soran az esetleges vonzalmat kimutatni vagy ily modon part keresni. Ha szepnek lat, az lehet, hogy latszik rajta, ahogy lehet, rajtam is latszik, ha valakit szepnek talalok. Megis annak a tudataban, h ez munka, nem azert vagyok itt es ö sem azert van itt - ilyen szempontbol nem a masik nemet latnam benne.

Nem hiszem, hogy barmelyik nögyogyasz a rendelöjeben ismerte meg a partneret, vagy...???

2012. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2011es ( masszőr elötti) miért téged úgy nézett mintha még sosem látott volna,ilyet?
2012. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
hát, nagyokat nyelt, hosszabb ideig tartott, kb 5-6 perc és utána a melleimet is "gondosan" áttapogatta, nem engedve, hogy alul felöltözzek, hanem húzzam fel a felsőt, mondta...
2012. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz
2012. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!