Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van? Van ez...

Hüvelygombám van? Van ez valami más? 13l

Figyelt kérdés

viszketek odalent ....

de nekem nem ott a hüvelyemnél viszket,hanem a kisajkaimnál,a csiklómnál ... ez hüvelygomba?

mit tegyek? anyámnak félek elmondani :S


2011. szept. 6. 17:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

utolsó: anyámnak tuti nem szólok,úgyse értené meg ... ://

amúgy nem tudom pontosan mióta van így de szerintem már több mint 1 éve...eddig azért nem mentem orvoshoz mert azt hittem,a szőr csikizi vagy nem tudom ... de amikor leborotváltam,akkor is ilyen volt :S

2011. szept. 6. 18:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

úszodából is kaphattad, vagy ha ráültél nyilvános wc-re anélkül, hogy papírral takargattad volna az ülőkét

amúgy menj el háziorvoshoz, meséld el neki a tüneteidet

mivel szűz vagy, ezért nem lehet olyan sokféle dolog, szal valszeg meg se kell vizsgálnia, és ő is tud vmit rá adni

legalábbis nekem így volt

egy kis viszketés miatt értelmetlen nőgyógyászhoz menni mivel szűz vagy amúgy is

2011. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ez igaz o.O

bár nyilvános wc-ken SOHA nem ültem még rá ... úgyhogy tuti a strand miatt van :S

2011. szept. 6. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!