Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék meg kicsit...

Hogyan hízhatnék meg kicsit és tarthatnám is meg egyúttal a plusz egy-két nehezen felszedett kilót?

Figyelt kérdés
Nagyon sovány vagyok, ez kétségtelen, és azt is tudom, hogy ez bizonyos szinten örökletes "probléma", de azért szeretnék kicsit hízni, ugyanis 19 évesen 164 cm.rel és 45 kilóval sokszor szembesülök a "nádszálka" becenévvel, és mind jogos :)
2009. júl. 9. 22:52
 1/7 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám:S

Én 173cm és 50kg vok.

2009. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én tudom miután rohadt kövér vagyok. Minden órában rágcsálj valamit... keksz stb. hidd el 2 hónap és megfogsz hízni. Ezt elhiheted nekem. Utána meg sírni fogsz, hogy miért híztál meg. Másik lehetőség... amikor vékony voltam... sokat edzettem mindennap ugrálóköteleztem.. attól nagyon megjött az étvágyam és akkor felszedtem 3kg... akkor voltam 52kg a legszebb... :) Csak gondold végig napi szinten mennyit eszel. És ne attól legyél elájulva, hogy egy nap halálra etted magad a többi napon meg csak egyszer eszel... ezért nem hízol. Én utólag tudom visszagondolva amikor vékony voltam... napi egyszer ettem de akkor rengeteget... és egy kajával max 1000körüli kalóriát lehet bevinni ha levonjuk az emésztéshez felhasznált energiát... szóval az semmi... Ja és remélem nem tűnik úgy hogy flegma vagyok vagy ilyesmi... mert nem akarok az lenni. Remélem tudtam egy kicsit segíteni!

Szia!

Sok sikert!

2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. júl. 11. 08:12
 4/7 anonim ***** válasza:
én 175 vagyok 52 kiló.engem a rendszeresség szokott hízlalni.reggel felkelsz reggeli aztán csipegetés aztán tízórai csipegetés,ebéd csipegetés.....de én utálom is nagyon...inkább vékony szeretek lenni és látni az irigy szemeket amikor én xs-es meg 00 ruhát keresek:D
2009. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Istenem de irigyellek. Én nagyon szívesen adok pár kilót.
2009. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 160 vagyok és 38 kg nem nagyon tudok hízni még 1-2kg-t sem. Szóval ha neked sem menne esetleg, ne erőltesd.:)

Örülj hogy vékony vagy sokan cserélnének veled...

13/l

2009. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
160cm-vel 38kg voltam..rászoktam az éjszakai evése..egyél éjfél fekvls előtt mindig..jó zsírosakat..meg chipset..stb..6hónap alatt 13kgot híztam:Dmostmegmár lassan fogyni kellene:Dés igyál sok kólát meg brescsepp
2009. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!