Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tarthatnám vissza a...

Hogyan tarthatnám vissza a fingást?

Figyelt kérdés
A suliban folyton kicikiznek, hogy sokat fingok.. A fingoknak semmi hangjuk nincs, és büdösek.. Én nem érzem a fingot, és azt sem tudom mikor fingtam, csak a mellettemülő szól, hogy már megint fingtam, és röhögnek, és el mondják mindenki másnak ezt.. Nagyon égő:S segítsetek, amúgy, már más valakinél ülők, de mindenki aki mellettem ült eddig, szólt, vagy legalább halottam, ahogy azt suttogta egy másiknak, hogy milyent fingtam.. És nem eszem K-s ételeket, meg babot, meg szőlőt, meg stb. ami fingatna, volt, hogy azelőtti nap semmit nem ettem és mégis naponta többször fingtam.. Hogy tudnám visszatartani ezt?:S Segítsetek, legyetek szívesek.. Budapesten lakom, 14/F
2011. szept. 27. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed hogy jön aztán visszatartod, ezt csak akkor csináld ha nagyon gáz ha el ereszted magad. Aztán ha már utcán vagy ahol kevesen vannak ott már nyugodtan el eresztheted magad, csak vigyázz nehogy kibújjon a sportszelet :)
2011. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés lényegét illetően mindegy hol laksz... de nem tudom elképzelni, hogy sem a kimenetelt, sem a szagot nem érzed, csak mások.

szerintem csúnyán ugratnak a többiek.

2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ülj egyedül
2011. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!