Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok, és mostanában...

13 éves vagyok, és mostanában hordok melltartót.75/A-t. Itthon nem igazán hordom, de ugye ha suliban hordom nem fogja leszorítani, és ugye még fog nőni rendesen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz attól ha melltartót hordasz, bár én a 75/A-ra nem hordanék, de ha jól érzed magad, akkor semmi akadálya. gyanúgy fog nőni a melled
2009. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bezzeg nekem még nem kell melltartó!12éves vagyok és még el se kezdett nőni a mellem,ráadásul csak nekem nem az egész oszt.ból.Szóval nekem tök ciki.amúgy rendesen nő a melled attól még h melltartót hordasz.
2009. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem :) Amúgy ne keseredj el, nekem csak azért van, mert a toppra amit kaptam kiütéseim lettek.
2009. ápr. 25. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:nyugi nekem gimi elsőben lett "látváyosabb".

Addig szinte semmi.Utána is csak 75/b.Most meg hogy megszületett a kisfiam 85/c lett,és rájöttem h kismellünek sokkal jobb lenni!!!!

2009. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) én nem akarok akkorát mint egy osztálytársamé... (kb. akkora mint a kismamáé)... szegényt sajnálom, de azért nem szeretnék ilyen maradni
2009. ápr. 25. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem javaslom, hogy már most elkezd hordani, az izmok teljesen elernyednek és 20 évesen már lógni fognak! Csak akkor hordj ha tényleg szükséged van rá.
2009. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!