Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEgítség! :S Hüvelygombát...

SEgítség! :S Hüvelygombát kaptam. Hogyan tudnám legyorsabban " eltüntetni" -"Kigyógyulni"?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy hogy kaphattam el mivel minden nap fürdök és nagy hangsúlyt rordítok a higéniára de kb 2 napja előjött a hüvelygomba és nagyon kellemetlen :S Valaki tudna segíteni hogy hogyan tudnák leg gyorsabban átesni rajta? nem aakrok menni nőgyógyászhoz:S merrt még életemben nem voltam még és tartok tölle de hallottam pl: a Canesten (combi) kenyőcsről vagy tablettáról ami recept nélkül kapható azt fogok venni és még kipróbáltam hogy sós vízbe ülök és az annyiban segített hogy el múlik egy pár órára a viszketés és nem ég :S valaki még valami ötlet?:)) köszönöm a válaszokat elölre is:)
2011. szept. 24. 00:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az előttem válaszoló utolsó mondatával!!!
2011. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha a barátodnak is problémája van, akkor neki is el kell menni dokihoz, mert téged hiába kúrálnak ki, vissza fogod kapni tőle.
2011. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!