Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt tisztul ki a...

Lollita kérdése:

Mennyi idő alatt tisztul ki a fogamzásgátló a szervezetből?

Figyelt kérdés
Diana 35-öt szedtem, abbahagytam és most nagyon durván hullik a hajam illetve pattanásos lettem szintén nagy mértékben. Utána olvastam, hogy ezt nem csak én tapasztalom hanem sok mindenki aki ezt a bogyót szedte, és 2-3 hónap után jelentkeznek ezek a tünetek miután abbahagyták. Nekem is most ez van. Ez elmúlik, vagy valami kezelés kell rá?
2011. szept. 27. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát maga a hormon az gyorsan, pár nap alatt kiürül. Csak az a baj, hogy a tabletta rendesen felborítja a hormonháztartást...és ez a zavar ki tudja meddig tart. Tök egyéni. Reménykedj, hogy megoldódik magától, mert vszínűleg az orvos újra tablettát fog felírni, azzal meg nem sokra mész.
2011. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!