Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi, de nem használt pelenkát...

Régi, de nem használt pelenkát hova lehet kidobni?

Figyelt kérdés
Szelektív gyűjtőbe nem, van olyan hely, ahol átveszik, vagy csak dobjam be a kukába, hogy elvigye a szemetes? (18-20 éves pelenkákról van szó, valószínűleg használhatatlanok...)
2011. jan. 18. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most tényleg feltetted kérdésnek, vagy csak én flashelem be?
2011. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem flashelted... :) Komolyan kérdeztem, mert a google nem adott kielégítő választ, csak azt hogy NE dobjam a szaros pelenkát a szelektív gyűjtőbe. :D


Van 2 csomaggal és nagyon sok helyet foglalna a kukában, na.

2011. jan. 19. 01:30
 3/7 anonim ***** válasza:
használd tovább
2011. jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D

Amúgy szerintem szelektív hulladékgyűjtőbe, mondjuk a papírba bedobhatod. De használhatatlan teljesen? Valakire sózd rá. :D

2011. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tomy88trance ***** válasza:
Gondolom kinőtte a kicsi :D Hát szerintem is kuka, de ne égesd el , bár ha van fű mentes kerted akkor el is égetheted, bár ez nem túl környezetkímélő megoldás :D , javaslom esetleg,hogy add oda a védőnőnek vagy valamelyik ismerősödnek akinek esetleg jól jöhet.
2011. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Haha, jókat nevettem... :D

KÖRNYEZETKÍMÉLŐ megoldást szeretnék mindenképp találni.

Szelektív gyűjtő, "mondjuk a papírba"? Nem tűnik okos, megfontolt döntésnek...

2011. jan. 20. 15:16
 7/7 tomy88trance ***** válasza:
Környezetkímélő ?? hm.. megfogtál :D ergó az emberi végtermék, nevezzük kakinak ,hát hogy is mondjam, eleve nem környezetkímélő.. ,ha használt akkor a kakit dobd a wc-be ,a pelenkát meg a papír hulladék gyűjtőbe , ha viszont nem használt, akkor valakinek még mindig jó lehet, a pelus tudtommal idővel nem használódik el, vagyis elhasználódik,de nem úgy :D
2011. jan. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!