Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki már fiatal korától...

Lilah kérdése:

Ha valaki már fiatal korától segítség nélkül (kivéve a pénzt) gondozza a kutyáját és nem is olyan rosszul akkor az miért csak hazugság lehet rögtön? Miért ilyen irigyek az emberek?

Figyelt kérdés
Miért hiszik hogy mindneki egyforma? Csak mert ők nem kaphattak kutyát fiatalon, vagy már ismernek fiatalokat akik rosszul bánnak a kutyával akkor mindenki olyan? Hogy mernek az emberek neten keresztül kielemezni másokat, közölni velük tényeket amikor sosem látták? Ha valaki nem tetszik nekik stílusra akkor az rögtön hazug, sz*r kutyás stb? Mi értelme ennek?
2010. jún. 30. 15:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszik el, hogy tényleg jól bánnak a kutyával. Mert ők nem bánnak így a sajátjukkal mert azt hiszik, hogy "lehetetlen"!;)
2010. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%

Hisztérikus kirohanásod kísértetiesen hasonlít erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__953123-en-vag..

Szerintem üljetek be együtt egy kólára valami cukrászdába és nagy egyetértésben szapulhattok minden gonosz felnőtt embert, aki azt mondja, hogy gyereknek nem való kutya, ha egy szülő kutyát vesz a gyerekének, azt magának veszi. Nyilván te vagy a másik Tökéletes, mi meg az undokok, mert két Tökéletes miatt nem általánosítunk, ellenben ezer meg ezer negatív példából mégis.

Jó traccspartit!

2010. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell általánodítani. Itéljetek meg mindenkit külön. Nem azzal van a baj hogy pl azt írjátok a 11 éves kiscsaj anyjának hogy magának veszi a kutyát hanem az hogyha valaki véletlenül tehetséges és jó kutyás is ezt le is írja ide akkor hogy van mersze arra valakinek közölni hogy ez nem igaz, sz*r kutyás sőt kutyája sincs meg ilyenek? Ez elég nagy bunkóság. Miért fáj az másnak ha vannak tejetséges fiatalok? Hiszen sosem látta sem őt sem a kutyáját, csak látta egy anonim oldalon az írását. Miért nem lehet elfogadni? Elképzelhetlen hogy nem mindenki egyforma?
2010. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Ez az én kérdésemhez ment. Azzal kapcsolatban. Ha valaki bunkó akkor már nem is lehet jó kutyás? Mi köze a kettőnek egymáshoz? És egyáltalán nem kell más helyeken kibeszélni, emlegetni. Mert ti sem vagytok jobbak.
2010. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ne itt veszekedjetek. Én kiváncsi vagyok azok indokára akik hazugságnak bélyegzik azt aki kicsit más, jobb valamiben mint a többi...
2010. jún. 30. 16:31
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sok fiatal sokkal jobban tudja gondozni a kutyát, mint az idősebbek. Az ok pedig egyszerű: a mai felnőttek a láncos kutya, jó neki az áztatott kenyér is - időszakban nőttek fel, a fiatalok pedig sokkal többet hallanak, hallottak már gyerekkorukban a környezetvédelemről, állatvédelemről, és nekik ez sokkal természetesebb, mint az idősebbeknek, akiknek esetleg a családi emlékekkel, hagyományokkal kell szembemenniük, ha máshogy akarják nevelni az állataikat, mint ahogy mindig is látták, pl. a nagyszülőknél.
2010. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

èn 10 évesen kaptam az elsö saját kutyát. elötte is volt mindig kutyánk de ekkor elpusztult az öreg kutya és a tesommel mindketten kaptunk egy fajkutyát.

Mi etettük, vittük dokihoz, sétáltattuk. Apuék csak akkor etették ha nekünk nem volt rá idö, és mondtuk hogy ma ö nekik kell. Vag is elfelejtve a kutyák nem voltak.

persze szüleink vetek meg mindent, de azt gondolom totál mi gondoztuk öket. Az elején persze megmutattak mindent, de mi magunk is akartuk.

2010. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 19 évesen kaptam a legelső kutyám. Azt is csak azért mert nagybátyámék pároztatták a kutyusukat és célirányosan nekem akarták adni az egyiket.

Én is győzködtem az anyukámékat h had legyen... Tudják h imádom az állatokat, mindet befogadnám legszívesebben még a tücsköt is. Ennek ellenére féltek h rájuk marad. De szerencsére bizonyítottam. Nekik annyi a dolguk h megsimogassák és ha esetleg dolgozom levigyék egy 20 perces sétára. Nem is nagyon szeretem h ha a kutya nem velem sétál és nem én taníthatom, ápolhatom.

Am én is igen kiemelkedően teljesítek (bocsi, kicsit nagyképűen hangzik) ha állatokról van szó. Már kiskoromban eldöntöttem h zoológus vagy állatorvos leszek. Sajnos egyik sem jött össze :( Nem bírom a vért... :S

Viszont a környezetemben tanítgatom a kutyákat trükkökre és nagyon jó érzékkel. Egy 7 éves kutyának most tanítottam meg a pacsit pl :) Nem nehéz trükk, de tekintve h 7 éves a kutyus azért szép eredmény a KUTYÁTÓL.


Ne törődj az ilyen rosszmájú megjegyzésekkel. Engedd el a füled mellett! Akinek nincs állata az úgysem fog megérteni téged soha! Meg persze vannak akik nem rajonganak annyira az állatokért (vagy egyátalán nem) Nem vagyunk egyformák.

De te tarts ki és bánj ugyanolyan szépen az állattal mint eddig! Neked szebb életed lesz mint az övék...

2010. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
De olyan fájó, hogy a szeretett kutyám valaki hazugásnak minősíti pedig semmit nem tud rólunk. És az én korom sokkal fiatalabb volt, amikor kaptam ezért mégjobban lenéznek... Mégha igazam is van...
2010. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De épp ez az hogy olyanoktól hallom akik kutyások, vagy legalábbis van kutyájuk.
2010. jún. 30. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!