Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi problémám lehet?

Nemi problémám lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon viszket a hüvelyem belenete és a kis szemérem ajkaim.Rendszeresen fürdök,a barátommal az utólsó menstruációm elött voltam utóljára(TISZTASÁGMÁNIÁS TŐLE BIZTOS NEM KAPTAM EL,MERT ÁLLANDÓAN MOSSA)Amikor a menstruációm 3-4ik napján tartottam akkor kezdtem el viszketni.Nem egész nap viszket,csak időközönként.Olyan érzésem van,mintha össze volna ragadva.Azért félek mert van a Clamedya ahol túl sok nyálkát termelek és összeragadhat a méhem,(vagy valami ilyesmi).Január 26-án vettem be egy 72 órás tabit,ha lehet hozzá köze.Már elég régen,oylan két hete borotváltam le a szört OTT,de azóta már kinőtt...segítsetek kérlek,nagyon félek hogy valamilyen betegséget elkaptam!(Természetesen scak a barátommal voltam együtt egész életemben,elötte senkivel ő volt az első,és azóta sem.Csak vele vagyok szexuális kapcsolatban)Előre is köszy
2008. márc. 13. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is viszketett a menstruácio után. Nekem a canesten kombi segitett
2008. márc. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: az, hogy a barátod tisztaságmániás, és állandóan mossa, nem jelent semmi. Gombát, baktériumos fertőzést bárhol össze lehet szedni úgy, hogy nem is tud róla. Ráadásul a ffiaknál a gomba tünetmentes. Viszont átadják könnyen a nőnek, akinél már viszont annál kellemetlenebb tünetekkel jár.

A 72 órás tabletta felborította a háztartásod, ez biztos. Az pedig oda vezet, hogy a hüvelyek ph értéke is felborul, ami okozhatja a viszketést. Próbál magától regenerálódni. Viszont még ez esetben is muszáj segíteni neki, hogy gyorsan 'észhez térjen', ugyanis a bacik, gomba ilyen esetekben nagy eséllyel elszaporodnak a hüvelyedben.

Hogy leborotváltad, az is elősegítheti a fertőzést. Sokkal könnyebben kerülnek be oda a dolgok, amik nem odavalók.

Szó, mi szó, nem értek egyet az előttem szólóval. Ne kezelgesd magad. Mindenképp menj el nődokihoz, mondjon ő diagnózist! A ki nem kezelt (vagy saját magad által félrekezelgetett) fertőzések meddőséghez (is) vezethetnek.

2008. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
5 perces nőgyógyászati vizsgálattal a doki eldönti, mi okozhatja és célirányos gyógyszert ír fel. A Canesten csak gombára jó. Ha neked pl. baktériumok vannak a hüvelyedben, arra semmit se használ.
2008. márc. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!