Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kezelik ezt a férfi...

Chewbaccaa kérdése:

Hogyan kezelik ezt a férfi nemi betegséget, és pontosan mi a problémám?

Figyelt kérdés
Valamennyire utána tudtam olvasni, és a fitymaszűkülethez és a rövid fitymafékhez jutottam. Nyugodt állapotban letudom húzni a fitymát a makkról de merev állapotban csak félig (láthatóan rövid a fék). 17 éves vagyok, sajnos az orvosom az álatlános ellenőrzést hanyagolta. (okozhat ez gondot a nemi életemben ha nem kezeltetem? még szűz vagyok)
2011. jún. 7. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A nemi betegség nem a legjobb elnevezés a fitymaszűkületre. Urológus tud segíteni egy kisebb műtéttel. Közhelyszám, de ne engedd, hogy teljesen körülmetéljen, mert nem indokolja semmi.
2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez nem nemi beteség

hanem ahogy az előző irta, fitymaszükület

és tényleg ne egedd a teljest, ha nem muszáj

ha a doki ragaszkodik hozzá, akkor keress egy másikat

2011. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tehát a feléig le tudod húzni, utána pedig nem.

Ha húzod feszül, vagy lefelé "konyul" a makk?

2011. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Merev allapotban feszul, amugy konyul ja teljesen lehuzom
2011. jún. 8. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor ez bizony fitymaszukulet + rövid fitymafék :-/


Menj el orvoshoz mindenképp.

2011. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, hanem rendellenesség szerintem is. Az meg itt látható, hogy inkább vizsgálja meg a sulidoki, minthogy ez legyen a vége. Az meg, hogy szűz vagy, nem nyom semmit a latba, semmi jelentősége.


Pontos választ itt ne várj a kérdésedre! Viszont az alábbi topikban vannak linkek, amelyek tartalmazhatnak megoldási javaslatokat mindkét problémádra. Olvasd el! ;)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És a nem teljesen körülmetélés az hogy néz ki? milyen nyomai maradnak? és mennyire fájdalmas műtét ez?
2011. jún. 8. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a topikot, (már ha előbb megnéznéd, és csak azután kérdeznél,) amit az imént linkeltem neked, benne van pár másik. Az egyikben képek is vannak, amelyek megválaszolhatják a kérdésedet, ha meg mégsem, ott szerintem tudsz kérdezni is, mert ezt most én honnan tudjam? Gondolom, rövidebb a fityma, de még van valamennyi.


De nem értem, előbb miért nem nézed meg, amit kaptál?

2011. jún. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!