Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt szívódik fel...

Mennyi idő alatt szívódik fel a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Még nem szedek, ezért nem tudom, de majd szeretnék. És ha mondjuk hétköznap reggel 6kor venném be hétvégén meg 8-9 körül az baj lenne? Először este 9-re gondoltam de az azért nem lenne jó mert gyógyteákat iszok aminek hashajtó hatása van és csökkentené a hatását. De ha eltelik közte legalább 8 óra akkor megmarad a hatása? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 2. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlóval maximum 12 órát csúszhatsz.
2011. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, két óra mire felszívódik, de ha reggel 8-kor beveszed, és mondjuk este 9-kor hasmenésed lenne a teától, addig bőven felszívódik. és két óra eltérés nem gond, de amúgy meglehet szokni, azt a pár pillanatot amíg felkelsz, hogy bevedd a tabit.
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!