Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz ebből baj?! (bővebben...

Nem lesz ebből baj?! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy pár napja eléggé elkezdett fájni a jobb cicim. Szerintetek nem lesz belőle nagy baj? Vagy csak nő?

11/L


2011. okt. 4. 11:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj nincs, és nem is lesz. Egyszerűen csak megindult a testi fejlődésed. Majd a puncid is szőrös lesz, és lesz fehérfolyásod. Aztán pár évvel később menstruálni fogsz. :D Semmi gond, ne aggódj! :)
2011. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Jaaj köszönöm! akkor megnyugodtam :)
2011. okt. 4. 13:29
 3/41 A kérdező kommentje:

Jaaj egyet elfelejtettem leírni:

Tegnap a nagynéném "játszani" próbált, és csak egy nagyon picit (!) Ráütött. Akkor még nem is fájt, csak ma kezdett el. Akkor ebből se lesz baj?

2011. okt. 4. 19:34
 4/41 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Úgy érted a nagynénéd megütötte picit a melled? De ne aggódj, egy kicsi ütéstől semmi baj nem lesz. Ha szeretnél még tudni valamit írj! :)
2011. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem az ütéstől fáj a cicid, hanem a növekedéstől, de azért Anyukádnak is szólj. Megint első voltam.
2011. okt. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Húú nagyon szépen köszönöm, most már megnyugtattál :)
2011. okt. 5. 07:47
 7/41 anonim ***** válasza:
Szia! Még mindig az első vagyok. Azért ha nagyon fáj a cicid, vagy sokáig, akkor szólj Anyukádnak és nézessétek meg orvossal, mert teljesen biztosan, csak ő tudja megállapítani, hogy van-e valami gond, és ha igen, akkor mi. Remélem sem most, sem máskor nem lesz semmi bajod! :) Minden jót Neked! :)
2011. okt. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Hát amikor kiírtam a kérdést, akkor fájt de csak egy picit, most már elmúlt, és csak picit látom növekedését :) És köszönöm segítséged, nagyon aranyos vagy :)
2011. okt. 5. 10:23
 9/41 anonim ***** válasza:
Szia! Gyors növekedésre ne számíts, mert 21 éves korodig nőhet a melled. Megint első voltam. Minden jót Neked! :)
2011. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaid :) Ment a sok zöld kis mancs :P
2011. okt. 8. 09:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!