Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz ebből baj?! (bővebben...

Nem lesz ebből baj?! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy pár napja eléggé elkezdett fájni a jobb cicim. Szerintetek nem lesz belőle nagy baj? Vagy csak nő?

11/L


2011. okt. 4. 11:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon örülök, hogy írtál, nagyon szépen köszönöm! :) Örülök annak is, hogy jól van a barátnőd!!! :) Remélem az Ő esetében is ez mindig így marad! :) Óriási megtiszteltetés nekem, hogy kérdezel tőlem, úgyhogy az a legtermészetesebb, hogy továbbra is segítek, hogy szükséged van rá! Csak nagyon szépen kérlek, ezt használd is ki, és ha bármi baj van, légy szíves írj!!! Nagyon várom további kedves kérdéseid!!! :) Hidd el, nagyon szívesen segítek Neked!!! :) Nem is tudod, milyen örömet jelent nekem, ha segíthetek!!! :) Nagyon vigyázz magadra!!! :) Minden jót kívánok Neked egész életedre!!! :) Ugye már tudod, hogy én vagyok az egyetlen válaszoló! :) Szia! :) Írj továbbra is!!! :)
2011. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Szia! :) Csak érdeklődni szeretnék, hogy hogy vagy? Ha lesz még kérdésed, akkor nyugodtan írhatsz privát üzenetet is, de csak ha Te is akarod. Mindenképpen válaszolok minden kedves kérdésedre, csak nyugodtan kérdezz!!! Nagyon örülök, ha segítséget kérsz tőlem, ez nekem óriási megtiszteltetés!!! :) Ne aggódj, számíthatsz rám, nagyon szívesen segítek, ha tudok bármikor! :) Addig is nagyon vigyázz magadra!!! :) Minden jót kívánok Neked egész életedre!!! :) Szia! :)
2011. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Ja, ugye már tudod, hogy az előző választ is én írtam, aki az összes többit? :)
2011. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Szia! Az egyetlen válaszoló vagyok. Jól vagy? Remélem igen! Ugye tudod, hogy ha szükséged van rá, én nagyon szívesen segítek bármikor, csak írnod kell! :) Nagyon vigyázz magadra!!! :) Várom kedves kérdéseid!!! :) Minden jót kívánok Neked egész életedre!!! :) Szia! :)
2011. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Megint én vagyok :D Remélem még olvasol!! :) ha nem lenne baj, lehetne még egy kérdésem? :) Mert tudom, hogy te szívesen segítesz nekem bármikor !! :) Ez most lehet hogy egy kicsit hülyén fog hangzani, de nem baj xD

Na szóval:

Az mit jelent vagy mi lehet az, hogy észreveszem, hogy egyik reggel még tiszta száraz vagyok, s estére fehér , és nedves lesz a bugyim? Nem teljesen értettem. Nem csíp, meg nincsen szaga sem, csak úgy érdekelne, hogy mi zajlik a testemben :D:D Remélem olvasol még !!! :)

2011. nov. 18. 18:11
 36/41 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen olvastam a kérdésed, és nagyon szépen köszönöm, hogy újra tőlem kérsz segítséget! Ahogy írtad, nem csíp, vagy viszket a puncid, és ha nincs a folyásnak kellemetlen illata, akkor semmi baj! Ez csak sima fehérfolyás, ami szinte minden lánynak és nőnek van a kamaszkortól kezdve, egészen a klimaxig, ami majd kb. 45-50 éves korban következik be. A fehérfolyás tisztítja és védi a hüvelyt a fertőzésektől. Ha nagyon sok lenne, használj tisztasági betétet. A klimax azt jelenti, hogy ilyenkor csökken, és meg is szűnik a peteérés, és ezáltal a menstruáció is. Tehát ne aggódj, ha a puncid nem csíp vagy viszket, akkor semmi gond. Szeretettel várom további kedves és megtisztelő kérdéseid!!! Ne aggódj, én mindig nagyon szívesen segítek, és még egyszer nagyon szépen köszönöm, hogy hozzám fordultál segítségért!!! :) Nagyon örülök, hogy hallottam Rólad!!! :) Nagyon vigyázz magadra!!! :) Tudod, hogy ha bármi gond van, én nagyon szívesen segítek Neked!!! Minden jót kívánok Neked egész életedre!!! :) Az egyetlen válaszoló.
2011. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Ja és ne aggódj, semmi nem hangzott hülyén! Tudod, hogy tőlem mindig nyíltan és őszintén kérdezhetsz bármit, bármikor és én ugyanígy nyíltan és őszintén válaszolok minden kérdésedre, csak írnod kell! Nagyon vigyázz magadra!!! :) Minden jót kívánok egész életedre! :) Az egyetlen válaszoló.
2011. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Szia! Megint én vagyok, az egyetlen válaszoló. Még azt szeretném írni, hogy soha ne szégyelld leírni bármi bajod van! Mindig nagyon szívesen segítek Neked bármikor, csak írj légy szíves! Mindenről őszintén és nyíltan írhatsz! Tudod, hogy számíthatsz rám, és ha akarod, privát üzenetben is írhatsz, azt csak én látom. Ez csak Rajtad múlik, csak írj kérlek, ha bármi gond van! Nagyon vigyázz magadra!!!! :) Egész életedre kívánok minden elképzelhető jót!!! :)
2011. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál!! :) Ha bármi van akkor már tudom ogy kihez forduljak :D Ha gondolod, írj Privit és "beszélgethetünk" :)
2011. nov. 19. 09:25
 40/41 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem baj, hogy fiú vagyok, vagyis inkább egy felnőtt férfi, akkor írok privit. Írj vissza légy szíves, hogy így is jó-e! :) Ha igen, akkor privátban írok többet magamról. Az egyetlen válaszoló vagyok.
2011. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!