Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem lesz ebből baj?! (bővebben...

Nem lesz ebből baj?! (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy pár napja eléggé elkezdett fájni a jobb cicim. Szerintetek nem lesz belőle nagy baj? Vagy csak nő?

11/L


2011. okt. 4. 11:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Szia! Még egy cikket kerestem Neked a ciciben lévő csomókról. Ez talán az eddigieknél is jobban elmagyarázza a dolgokat. Ha a kamaszkori testi változásokról van még kérdésed, nyugodtan írd ide, ennek a kérdésnek a folytatásaként! Minden kérdésedre nagyon szívesen válaszolok! :) Nagyon örülök ha kérdezel! És akkor jöjjön a cikk, amit kerestem még Neked.

[link]

Minden jót kívánok Neked!!! :) Várom további kedves kérdéseid! :)

2011. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Ja, és ugye már tudod, hogy az előző választ is én írtam, mint az összes többit.
2011. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel más eddig nem segített, én szeretném megadni a lehető legjobb segítséget Neked! :) Egy kicsit megint "nyomoztam", és találtam egy újabb cikket. Azt hiszem, ezt kellett volna legelőször elküldenem, a ciciben lévő csomóval kapcsolatban. Most már el tudod dönteni, melyik a legjobb, de ha akarod, még küldök, és más serdülőkori problémával kapcsolatban is. És persze, továbbra is kérdezz nyugodtan ezzel a témával kapcsolatban! :) Nagyon örülök, hogy segíthetek Neked, nagyon szépen köszönöm!!! :) Várom további kedves kérdéseid, hogy ne maradjon benned semmi kétség, és elégedett legyél a válaszaimmal! Nagyon szeretném, ha a lehető legjobb segítséget tudnám Neked megadni! :) Most pedig jöjjön az újabb cikk.

[link]

Minden jót kívánok Neked!!! :) Várom további kedves kérdéseidet!!! :)

2011. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Szia! Már annyira érdekel, hogy mi van Veled, hogy szinte ragaszkodom hozzá, hogy segíthessek! :) Most már úgyis tudod, hogy én vagyok az egyetlen ember, aki a kérdésedre válaszolt. Minden jót kívánok Neked!!! :)
2011. okt. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Szia! Megint én vagyok. :) Már nem is tudom mi lesz, ha már nem lesz több kérdésed! :) Nagyon szeretek Neked segíteni! :) Furcsa lesz majd. :( Azért néha tudasd itt velem, hogy mi van Veled, most már nagyon érdekel! :) Minden jót! :)
2011. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az egyetlen, aki a kérdésedre válaszolt. Hogy vagy? Mi van Veled? Ha nézed még a válaszokat írj magadról légy szíves, hogy minden rendben van-e, van-e valami más gond. Ha van, nyugodtan kérdezz és nagyon szívesen segítek, amit tudok! Nagyon érdekel, mi van Veled!!! :) Remélem semmi baj nincs, és soha nem is lesz!!! :) Nagyon vigyázz magadra!!! :) Minden jót kívánok Neked!!! :)
2011. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

helló! :)

Nem, nincs már semmi baj, tök ól vagyok, virulok :D Köszi a segítségeket!! Majd írok ha lesz valami :D

2011. okt. 30. 15:40
 28/41 anonim ***** válasza:
Szia! :) Nagyon örülök, hogy jól vagy, remélem, ez örökre így is marad! :) Ugye tudod, hogy ha később is bármi kérdésed lenne, nagyon nagyon szívesen segítek Neked! :) Nagyon érdekel mi van Veled, jó lenne néha tudni. Várom további kedves kérdéseid!!! :) Minden jót kívánok Neked!!! :) Nagyon vigyázz magadra! :) Írj, ha bármi kérdésed van! :) Szia! :)
2011. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap valamit elfelejtettem. Múltkor írtad, hogy a barátnődnek is volt valami csomó a cicijében. Ő jól van? Remélem igen, és nem lett semmi baja Neki sem. Ő egyébként hány éves? Menstruál már? Ha még nem, akkor megjelent már rajta valami serdülőkori testi tünet? Nagyon vigyázz magadra!!! :) Várom további kedves kérdéseid, ha szükséged van segítségre, nagyon szívesen válaszolok a kérdéseidre! Bármit nyíltan kérdezhetsz nyugodtan!!! :) Minden jót kívánok Neked! :) Az egyetlen válaszoló vagyok.
2011. okt. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Ő is jól van, 10éves. Sajnos ő neki már megjött, szóval nem élvezheti már "rendesen" a gyerekkorát. És igen, ő is jól van már :D Ha lesz valami, feltétlen írok! :) Remélem továbbá is "beszélgethetünk" majd :D Neked is minden jót.:)
2011. okt. 31. 08:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!