Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell nőgyógyászhoz...

Szerintetek kell nőgyógyászhoz mennem? (lent)

Figyelt kérdés
Fél éve járok mindenféle orvoshoz, mert nem tudják kideríteni a fejfájásom okát. Sok fajta kivizsgáláson voltam, de nőgyógyásznál nem. Mindenféle véreredmény kimutatásom volt, hormonális kivizsgálás is vérből. Szerintetek ez vonatkozik a női megbetegedésekre is? Mert mindent rendben találtak, de nőgyógyászhoz nem küldtek. Szerintetek el kell mennem, vagy így jól van akkor minden?
2011. okt. 7. 12:01
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Az endokrinológusom azt mondta, ha nem jön meg a menstruációm, vagy bármi baj lenne, akkor hozzá menjek, ne a nőgyógyászhoz szaladjak. Akkor már csak tud valamit, vagy nem?
2011. okt. 7. 12:05
 2/29 anonim ***** válasza:
Jó lett volna megkérdezni, hogy miért mondta ezt. Miért nem kérdezted meg tőle?
2011. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Mert per pill. nem gondolkoztam el rajta, csak tudomásul vettem. És elég rosszul tettem : (
2011. okt. 7. 12:10
 4/29 anonim ***** válasza:
mivel évente egyszer amúgy is illene nőgyógyászhoz menni egy rákszűrésre, semmit nem veszítesz vele, ha elmész ;)
2011. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Neurológusnál voltál?
2011. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen, neurológus küldött a vizsgálatokra
2011. okt. 7. 12:15
 7/29 anonim ***** válasza:
a tesóm is már 15éves kora óta nagyon fejfájós,annyira hogy olyankor a fényt sem tudja elviselni,és képtelen felkelni,volt hogy még hányt is közbe.De hiába voltak Pécsi,Fehérvári orvosoknál,rengeteg pénzt fizettek a szüleim különböző magánrendeléseken nem találták a probléma okát. Kiváncsiságból elment egy gyógymasszőrhöz,és ott valamennyire tudtak rajta segíteni-azt mondták:hogy le van tapadva a nyakánál az izmok és nem kap elég vért az agya.a kezelések után tényleg sokkal jobban volt és hosszú ideig nem is volt fejfájása.közbe front érzékeny is lett,és most meg az miatt is fáj neki,de már nam annyira és annyiszor mint régen.
2011. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is be voltak keményedve az izmok a nyakamnál, kezelték, tornázok rá és jobb a fejem is. De én a kérdésemre szeretnék választ kapni :)
2011. okt. 7. 12:24
 9/29 anonim ***** válasza:

Ártani nem ártasz vele, de szerintem nincs összefüggés, ha a vérképed meg a hormonok rendben vannak. Még ha lenne is valami fertőzés, az nem okoz fejfájást.


Mindig fáj a fejed? Vagy csak gyakran?

Hogyan táplálkozol?

Azért kérdezem, mert nekem akkor fáj a fejem napokig, ha sok húst eszem, pl. naponta azt ebédelek, több napig.

Ha csak heti 1-szer vagy 2-szer eszem, akkor nem. Nem vagyok vega, és nem is akarok az lenni. Csak megfigyeltem ezt a dolgot.

Attól lehet, hogy az állatokat antibiotikummal kezelik. (Lehet, hogy hormonokkal is, de az állítólag Magyarországon tilos.)

2011. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
ha nem tudod,hogy mit tegyél,akkor menj el egy nőgyógyászhoz-mert amúgy is fel kéne keresni évente 1szer,és kérdezz rá tőle,hogy mi a véleménye erről!!
2011. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!