Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kell nőgyógyászhoz...

Szerintetek kell nőgyógyászhoz mennem? (lent)

Figyelt kérdés
Fél éve járok mindenféle orvoshoz, mert nem tudják kideríteni a fejfájásom okát. Sok fajta kivizsgáláson voltam, de nőgyógyásznál nem. Mindenféle véreredmény kimutatásom volt, hormonális kivizsgálás is vérből. Szerintetek ez vonatkozik a női megbetegedésekre is? Mert mindent rendben találtak, de nőgyógyászhoz nem küldtek. Szerintetek el kell mennem, vagy így jól van akkor minden?
2011. okt. 7. 12:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

"Mert ha nem mész évente, sőt esetleg félévente nőgyógyászhoz, akkor megdöglesz, tudod!"

Ja és lehetőleg persze magánrendelésre, min 10 eFt-ért!

2011. okt. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Hát nem hallottam még olyan nőgyógyászati betegségről, ami fejfájást okoz, és tényleg csak nőgyógyász tudja kideríteni. Persze ettől még lehet.

Nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót?

2011. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

""Mert ha nem mész évente, sőt esetleg félévente nőgyógyászhoz, akkor megdöglesz, tudod!"

Ja és lehetőleg persze magánrendelésre, min 10 eFt-ért!"


ha minden nő eljárna évi egyszer, akkor nem lenne ennyi halálozás nőgyógyászati daganatokban + ha minden nő elmenne a fertőzését kezeltetni, akkor nem rinyálnának, hogy nem tudnak teherbe esni

2011. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel, hogy attól fáj-e a fejem, hanem az, hogy ha rendben vannak a hormon eredményeim és a vértesztjeim, akkor lehetséges -e, hogy mégis van valamilyen női megbetegedésem. Azt, hogy fáj a fejem, csak kiegészítőként írtam, hogy tudjátok, miért csináltak hormontesztet.
2011. okt. 7. 13:06
 15/29 anonim ***** válasza:
Hát a rákszűrés nem vérből történik, arra mindenképp el kell menni.
2011. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

12:56

sajnos nem csökkent a daganatos megbetegedések száma az évenkénti szűrésektől!!!


az eegészségügyi honlapon is a két éventit ajánlják, fejletteb világban a 2 - 3 évenkéntit...


csak akoor mi lenne az évi min 10 eFt-al??????????

2011. okt. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Az orvoslobbi az dolgozik, abban biztos lehetsz!
2011. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Jólvan drága, akkor te ne járjál szűrésre, aztán majd sírjál akkor, mikor későn derül ki a méhnyakrákod.
2011. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Kedvesem, azt nem mondtam, hogy egyáltalán nem megyek...


Milyen gyakran jársz ugyancsak preventív jelleggel:

1. Vastagbél vizsgálatra

2.bőrrák szürésre

3 gégészetre

4 csontvelő, rákszürésre

stb, stb....

és még folytathatnám... vagy csak és kizárólag a méhnyakrák miatt fogsz elpusztálni???

2011. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Kedvesem, azt nem mondtam, hogy egyáltalán nem megyek...


Milyen gyakran jársz ugyancsak preventív jelleggel:

1. Vastagbél vizsgálatra

2.bőrrák szürésre

3 gégészetre

4 csontvelő, rákszürésre

stb, stb....

és még folytathatnám... vagy csak és kizárólag a méhnyakrák miatt fogsz elpusztálni???"


nem vagyok a kedvesed


de

1 évente

2 2 évente

3 évente

4 megfogtál csontvelő vizsgálaton még nem voltam - nem szeretik feleslegesen szurkálni az embert, ha nincs tünet

+1 általános teljes orvosi vizsgálat évente

2011. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!