Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első mensid mikor volt?

Első mensid mikor volt?

Figyelt kérdés

-hány éves voltál?

-hogy reagáltál?

-milyen helyzetben voltál éppen?

-stb...


2011. okt. 9. 19:29
1 2 3
 11/23 zkriszti3 ***** válasza:
Ha a 87 pasi remélem tényleg megjön neki!
2011. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
reménykedjünk...:DDD de szegény hü lye agyának nem adom meg azt a fájdalmat:D
2011. okt. 9. 19:57
 13/23 anonim válasza:

Szia csajszi :)


Nekem 9. ben jött meg 15 elmúltam és rá 2 hónapra :) Furcsa volt és nagyon jó nőnek éreztem magam. Én éppen felkeltem lementem anyuhoz és közöltem hogy vegyen betétet de elég volt belőle 1 nap mert ugy éreztem mint ha pelenkát hordanék + idegesített , majd másnak ob mini tampont vett nekem és azóta is tampont hazsnálok csak. Egyáltalán nem rossz érzés és nem is érzem hogy menstruálnék :)

2011. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
na akkor te egy szerencsés típus vagy.:) mi osztályba ugy vagyunk h egy csapat lány kb 4en vagyunk..7.es vagyok.:) nekem jött meg harmadjára..a 4. lány mindig azt mondja h ő még nem szeretne h megjöjjön neki..még elég éretlen szoval még nem is fog neki egy darabig szerintem..de mi tudjuk h szeretné már..hiszem melyik lány nem akarta az elsőt.:)
2011. okt. 9. 20:01
 15/23 anonim ***** válasza:

én nem akartam :P és szerencsére elég későn jött meg

tavaly jött meg majdnem 15 voltam ... éreztem előtte hogy máshogy fájt a hasam mint szokott és amikor haza értem a suliból láttam ... kb ennyi :P


16/L

2011. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm.!:)
2011. okt. 9. 21:22
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első Válaszoló! Nem Anyukád a hibás, hogy elmondta a családtagjaidnak, hanem azokkal van baj, akik viccelődnek rajta! Őket kellene felvilágosítani, hogy a menstruáció teljesen természetes dolog!
2011. okt. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy őt hibáztatom, hanem magamat, hogy elmondtam :) Persze, ezt ők is tudják, csak szeretnek rajta viccelődni, hogy na, nagylány lett valaki, meg mostmár rá is vigyázni kell, meg hasonlók... én meg sosem szerettem az ilyen elmésnek gondolt, de számomra inkább taszító poénokat...
2011. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy hibás, mert legalább természetesnek vetted, hogy elmondtad Anyukádnak! A rokonaidnak viszont bőven lenne mit tanulni a menstruációról. 07:48-as voltam.
2011. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

-11

-Nem tudtam elsőnek elmaondani de aztán sikerült (200-al vert a szívem) :D

- Éppen nyáriszünet volt, nyaralásról jöttem vissza

2011. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!